Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα

ειναι η πρωτη και τελευταια κριτικη που γραφω εδω για τον απλουστατο λογο του οτι δνε νομιζω να επισκεφθω ξανα σπιτια...ισως μετα απο μεγαλη αποχη κι αν...τεσπα στις βολτιτσες που εχω κανει τα τελευταια δυο-τρια χρονια...πηγα με σακιρα ( δεν υπαρχει...ειναι θεα ) με το χριστινακι...με την ντενιζα στη ρεμουνδου, με την ανδριανα στη φωκαιας με την παολα στο 55 με την στεφανια στο γκαζι και καποιες αλλες κοπελλες ομορφες και καλες...παρακολουθω το site 3 χρονια και με αλλες που ειναι καλες περιπτωσεις...παντα απεφευγα κοριτσια που εβλεπα στα ματια τους θυμο, φοβο, τρελα, θλιψη κλπ απλα γιατι θες καπου να ξεφορτωσεις κι οχι να ψυχοπλακωθεις...
με την ελενα πηγα πολυ συχνα τις τελευταιες δυο βδομαδες...
ειναι τσουπωτη, κανει πολυ καλα την δουλεια της...
κατα την γνωμη μου ειναι η καλυτερη που εχω παει..αν θελει καποιος να νοιωσει οτι ειναι με γκομενα...
απλα κοιταει να σε ευχαριστησει κι ειναι πολυ γλυκεια..
την κανει την δουλεια ενα χρονο γιατι δεν υπαρχει τιποτε να κανει αλλο...
κατα την γνωμη μου...ειναι η καλυτερη...απλα δνε μπορω να το περιγραψω..
ο προλαλισαντας εχει δικαιο...επισης αν εισαστε ευγενικοι και εχετε λιγο γλυκα δνε εισαστε ζωα θα περασετε υπεροχα...
τρεεεξτε...ειναι το καλυτερο κοριτσι...

κι αυτο το αποκαλυπτω γιατι σταματαω ...το σπορ...εχει εξω τρελες καριολες που το κανουν τζαμπα...και πλεον γαμιουνται με ξενους γιατι απλα οι ελληνες η δεν τους σηκωνεται απο το πολυ μπαφο η μαλακιζονται με πουτανες...
κι επειδη εγω απολυτα πιστευω την φραση που ειχε πει ενας μπαρμπας για τις γυναικες : " ανθρωπος πυο καθεται να τον γαμησουν δεν ειναι ανθρωπος " εγω απλα θα συμπληρωσω εκτος απο τις πουτανες που τουλαχιστον πληρωνονται...
υπαρχουν εξω τρελες καριολες αγαμητες ( ολες οι 40αρες πλεον κοιτανε σαν τρελες με τοσο τσοντα που εχει φαει η κοινωνια κι οι καλες πουτανες γινανε..) για αυτο μαγκες πατε κανα πρωινο στην ελενα...και μην την δειτε τσουπωτη και φυγετε μια χαρα ειναι .....παργματικα εχω παει με ολες...σχεδον η καλυτερη ητανε....

χαιρετισματα

υ.γ δνε κανει ελευθερο στοματικο απο οτι καταλαβα...εγω ποτε δεν αφηνω...πρεπει να εισαι μεγιστος μαλακας να σου κανουν ελευθερο...αλλα θα σας συνιστουσα παροτι ειναι πεντακαθαρη καλυτερα να μην την γλυψετε...αλλα δαχτυλακι ομορφο κι απαλο το δεχεται...
δεν υπαρχει η κοπελλα....

γεια σου ελενακι τα καλυτερα σου ευχομαι...και ειλικρινα δεν κανω διαφημιση απλα ειναι κοριτσι για παντρεια ειλικρινα το λεω αυτο δεν κανει για το μπουρδελο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού