Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη προχθές κατά τις δέκα το βράδυ στο εν λόγω σπιτάκι, παρεούλα με τον συνχομπίστα Akis30 ο οποίος μου πρότεινε ν' ανεβάσω και κριτική, κάτι το οποίο δεν μου κινούσε και ιδιαίτερα το ενδιαφέρον ως τώρα, αλλά αυτό μπορεί και ν' αλλάξει...
Επί τω προκειμένω λοιπόν, δύο κορίτσια στο μαγαζί. Μια ομορφούλα ξανθιά με ελεύθερο στοματικό και μία έκφυλη μαυρομάλλα με λευκό δέρμα, λεπτή, και με πλήρες πρόγραμμα. Κάνανε και παρτούζα. Εγώ ήθελα κώλο, οπότε η επιλογή ήταν εύκολη.
Στο δωμάτιο η κοπέλα ξεκίνησε με γλειψίματα και φιλάκια στ' αυτιά και στο σώμα, πριν αφιερωθεί απροστάτευτα στον κολλητό μου αφού μου τον καθάρισε με υγρό μαντιλάκι... Μετά από μια σχετικά καλή πίπα, χωρίς βιασύνη, την σπρώχνω και τη στήνω στα τέσσερα όπου μου λέει ότι πρώτα από το μουνί και μετά κώλο. Φαντάζομαι για να αποφύγει την αντίστροφη ανθυγιεινή σειρά, πράγμα που με βρήκε απόλυτα σύμφωνο. Έλα όμως που από την υπεράφθονη χρήση κρέμας ένιωθα λες και τον είχα χώσει σε καμπάνα. Αυτή εν τω μεταξύ να κάνει κάτι ελεεινά άου-άου που παραλίγο να μου προξενήσουν νευρικό γέλιο.
Χωρίς πολλή σκέψη τον βγάζω και τον στοχεύω στην επίσης καλολαδωμένη πίσω τρύπα, όπου το γεγονός ότι ήταν στενότερα δεν σημαίνει κατ' ανάγκην και στενά. Τα άου-άου της έγιναν πιο έντονα, πράγμα που με εκνεύρισε, οπότε μόλις έπεσε η πρώτη σφαλιάρα στον κώλο δυνατή και καλοστοχευμένη, άκουσα το πρώτο αληθινό
- Άααααουυυυυ, με πόνεσες μωρό μου!
- Τί; Πονάς εδώ;
- Ναιιιι!
- Ε να δοκιμάσουμε απ' την άλλη μεριά τότε.
Και της αστράφτω μια καλή και στο άλλο κωλομέρι.
- Μην κάααανεις τέεετοια.
Λέει και αστράφτει μια και στον δικό μου κώλο.
- Δεν έπρεπε να το κάνεις αυτό.
Λέω και της αστράφτω μια ακόμη δυνατότερη για να ανταπαντήσει κι εκείνη με άλλη μία. Ε μετά από αυτό, το όλο θέμα κινήθηκε σε δυνατούς ρυθμούς και από τις δύο πλευρές, ενώ στο ιεραποστολικό όπου και κατέθεσα, κινούσε το σώμα της με μαεστρία ώστε οι διεισδύσεις να είναι πιο έντονες.
Ή υπερβολική υπερβολή σε ό,τι αφορά την κρέμα, κάνει πιθανή δεύτερη επίσκεψή μου υπερβολή, αλλά γενικά χωρίς να είναι υπερβολικά καλή εμπειρία, ήτανε αρκετά καλά και τη συστήνω στους συνχομπίστες ανεπιφύλακτα.
Χαρακτηριστικά έλεγε ότι παίρνει και τρεις, τρεις μαζί ταυτόχρονα από κάθε τρύπα για να εισπράξει σχόλιο από παρευρισκόμενο
- Καλά και από που αναπνέεις;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2011
κλαιω με το τελευταο σχολιο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1