Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κ να μαι πάλι στις 04:30 πιστός στο ραντεβού μου με την ΌΛΓΑ. Δεν μπορούσα να την βγάλω Απο το μυαλό μου κ ήθελα να την ξαναδώ κ να νοιωσω την αύρα της πάλι!χτυπάω πόρτα κ με υποδέχεται η φανταστική τσατσα !καλός τον μου λέει!δίνω 20€ κ μπαίνω στο ίδιο δωμάτιο που μπήκα κ τις προηγούμενες φορές!σκάει η ΌΛΓΑ κ μου παίζει ένα φυλάκι στο μάγουλο!υπομενετικη κ χωρίς να βιάζεται!υπέροχο δέρμα υπέροχα πόδια κ πάνω Απο όλα για εμένα πεντακάθαρη γυναίκα!
Εγω όμως μιας κ ειχα πιει αρκετά δεν τελείωναν!σε κάποιος φάση της είπα ότι δεν τελειωνω κ αν ήθελε να φύγει μπορούσε γιατί σκευτομουν κ τους συναγωνιστες που περίμεναν!αυτη ούτε να ακούσει να φύγει. Ήθελε να τελειώσω κ να φύγω ικανοποιημένος. Της εξηγούσα ότι δεν φταίει αυτη αλλα το αντίθετο. Εγω ειχα το προβληματακι. Με ευχαρίστησε κ έφυγα. Μια πολυ καλη επιλογή η ΌΛΓΑ κ σέβεται τα χρήματα που περνει. Σου μιλάει κ σε κανει να νοιωθεις άνετα!χαραμιζεται στο μπουρδελο!σίγουρα θα την ξαναδώ όταν ανέβω Αθήνα. Αυτός ο κολος της πολυ καλός. Καληγραφια. Kisses ΌΛΓΑ!´

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού