Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ψηλη,μελαχρινη,ομορφη στη φατσα,μικρο βυζακι και μικρο κωλαρακι.Στη φατσα εμενα μου θυμιζει εντονα τη Βανδη.Την ειχα ξαναπαρει,ημουν ευχαριστημενος και ειπα να την ξαναπροτιμησω ως σιγουρη επιλογη.Βεβαια,τον τελευταιο καιρο ηταν αρνητικες οι κριτικες της αλλα δεν εδωσα και πολλη σημασια.Λαθος μου...ΘυμόςΘυμός
Τελοσπαντων η Μιρελα το ειχα πει απο την πρωτη στιγμη οτι τεχνικα ειναι ασχετη αλλα εδειχνε μια φοβερη διαθεση και σε καυλωνε με 2 χαδια και με τα παιχνιδια της.
Σημερα μπηκε πραγματι χαμογελαστη και ευδιαθετη αλλα χωρις ορεξη για πολλα πολλα.Με το που ξαπλωσε,ανοιξε την καποτα και πηγε να μου την βαλει αμεσως.Τι κανεις την λεω??Δε θα παιξουμε λιγο?Δε θα με καυλωσεις πρωτα?Ετσι κατευθειαν καποτα?Λιγο υποχωρησε εκει αλλα αρχισε να κανει κατι μαλακιες...με τσιμπουσε,τιναζοταν αποτομα στο κρεβατι,την αρχισα γλειφομουνι και εσφιγγε υπερβολικα τα ποδια της σα να με πνιγει.Μαλακιες δηλαδη που με αποσυντονιζαν ολη την ωρα.Καπου εκει καταλαβα οτι το πεταξαμε παλι το πενηνταρικο.
Οπως ηταν φυσικο δε μου σηκωθηκε,μου περναει την καποτα οπως οπως και αρχιζει μια πιπα...ρε παιδια σοβαρα πονουσα κανονικα.Λες και ηθελε να μ'εκδικηθει για κατι η γκομενα.Υπερβολικα σφιχτο ρουφηγμα στο πουτσοκεφαλο.Αναγκαστηκα τη σταματησα.Προσπαθησα λιγο με το χερι να μου σηκωθει να το χωσω.
Με το ζορι της το εβαλα,εσπρωξα λιγο πισωκολλητο αλλα δεν καυλωνα καθολου.Καπου εκει επεσε και η ατακα 'εχεις ενα λεπτο ακομα'λογω του οτι ακουγε και την πορτα του σαλονιου αλλα τελικα μου εκανε τη χαρη και εδειξε λιγη ανοχη παραπανω.Αλλωστε σε οικο ανοχης ημασταν 2funny 2funny 2funny
Ε καπου εκει πηρα να φορτωνω κιολας οποτε τη γυρισα παλι σε 69,της εγλειφα την τελεια σουφρα και τελειωσα με μαλακια τελικα.

Τιποτα...μηδεν,σα να μην εγινε.Ξεπετα και τυπικη διαδικασια η Μιρελα.Χαλασε και αυτη.Οποτε ειμαι στη δυσαρεστη θεση να την απορριψω και να μην την προτεινω σε κανεναν πλεον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού