Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σήμερα κατά τις 19:30 πήγα προς Μεταξουργείο μεριά. Είχα ΠΟΛΥ καιρό να πάω, τελευταία είχα στέκι μου την Φυλής! Λοιπόν, έτυχε να μπω πρώτα στο Λεωνίδου 28, στο κάτω. Ήταν ήδη στο σαλόνι μια ξανθιά, μέτριας εμφάνισης, καμιά 25αριά χρονών, με σχετικά γλυκό προσωπάκι, αλλά σώμα μέτριο... καθόλου μέση, λεπτά πόδια και κώλο αλλά με "γεμίσματα" στον κορμό της. Πήγα να την κάνω επί τόπου αλλά άρχισε να μιλάει με ΤΕΛΕΙΑ ελληνικά "τσιμπουκάκι, ότι στάση θέλεις, σου κάνω και στριπτήζ, σε γλύφω παντού" κτλ, κτλ. Βασικά αυτή μίλαγε, όχι ο τσάτσος. Την πέρασα για ελληνίδα. Κάνω να φύγω και με πιάνει από το χέρι και μου λέει "δεν μπορώ να σου πω κάτι άλλο, απλά δοκίμασέ με... 15 ευρώ είναι!". "Καλά" λέω, "πάω μια βόλτα κι αν είναι θα γυρίσω πάλι αν είναι". Όταν το λέω αυτό, συνήθως δεν γυρνάω ποτέ!!! Όμως όταν βγήκα άρχισα να σκέφτομαι διάφορα... και κυρίως σκεφτόμουνα αυτά που έλεγε για στριπτίζ και τέτοια. "Δε γαμιέται", σκέφτηκα και μετά από σύντομη τσάρκα σε 1-2 "μαγαζιά" ακόμα (όπου δεν έπαιζε τίποτα το σπουδαίο), γυρίζω πίσω. Μπαίνω στο δωμάτιο και μετά από κάνα 3λεπτο έρχεται κι αυτή. Πολύ χαμογελαστή και πρόσχαρη. Μετά τις συστάσεις, άρχισε να μου κάνει στριπτίζ, όπως ακριβώς είχε πει. Μετά ανέβηκα στο κρεβάτι και άρχισε να μου γλύφει και να ρουφάει τα παπάρια. Συνέχισε και μετά μου έβαλε καπότα κι άρχισε το κλαρίνο. Πολύ καλή πίπα θα έλεγα, με γλύψιμο αρχίδια, κεφαλάκι, κοντάρι, ρούφηγμα άνευ χεριών, με παίξιμο... ότι θες! Πρέπει να με πίπωνε τουλάχιστον κάνα 10λεπτο και παραλίγο να με φέρει στο αμήν. Εκεί την σταμάτησα και την έβαλα στα 4 όπου την σφυροκόπησα δεόντως! ΠΟΛΥ καλή συμμετοχή με κραυγές και κουνήματα. Όταν έχυνα κουνούσε την κωλάρα της με κυκλικές κινήσεις. Παιδιά, πολύ καλό γαμήσι. Αν την έβλεπα στο δρόμο θα έλεγα "μπα, δεν την γαμάω". Έκανα πολύ καλά όμως και πέρασα στο δωμάτιο. Είναι από Πολωνία και δουλεύει από το πρωί μέχρι τις 8 το βράδυ. Για τα 15 ευρώ ότι καλύτερο παίζει στην περιοχή. Θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2008
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού