Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας μπανισει αρκετες φορες την εν λογω κοπελα,ξανθος κοντομουναρος με φουσκουμενες βυζαρες και απιστευτη κωλαρα,αποφασισα να δοκιμασω...πηρα το 40 ευρω,μπηκα δωματιο και περιμενα.σκαει μυτη η κελυ και με υποδεχεται με ενα χαμογελο.η καυλα μου χτυπουσε κοκκινα.χαμογελαω και εγω την αγκαλιαζω και σφιγγω με τα χερια μου τα κωλομαγουλα της.εντονα.ΕΕΕΕΕΛΑ μου λεει πολυ ξενερωτα και με βαζει στο κρεββατι σε θεση για να με τσιμπουκωσει.κατσε βρε λιγο της λεω,θελω να δω τον απιστευτο κωλο σου.κανει μια γκριματσα αλλα μου στηνεται στα τεσσερα.και εκει εχοντας θεα την κωλαθρα της παω να πιασω λιγο και πετιεται σαν ελατηριο,σηκωνεται και μου λεει αν το ξανακανεις αυτο,εφυγα.ξενερωσα τη ζωη μου εκει!δε λεω τιποτα και περναμε εχοντας επικρατησει παγετωνας στο δωματιο στη πιπα.απο πολυ μετρια ως τραγικη.δε γαμιεται λεω,και την βαζω σε θεση για να την γαμησω πισωκολλητα.παιδια σκετο κομοδινο.συμμετοχη μηδεν και αισθηση μουνιου ανυπαρκτη.εχυσα απο υποχρεωση.δεν νομιζω να ξαναπαω.μην τσιμπατε με τον κωλο της και τα βυζια της.η κοπελα απλα δεν το εχει.κριμα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2029
Όνομα κοπέλας
Κέλυ
jason 69
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
14
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού