Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετα απο την απογευματινη βολτα στο μεταξουργειο κατεληξα στο συγκεκριμενο μαγαζι οπου ακουσα οτι ο χωρος εχει ανεκαινηστει και λειτουργει υπο νεα διευθυνση. Εκει συναντησα την Ναντια μια ομορφη κοπελιτσα κοντο ξανθο μαλλι γυρω στα 25 απο βουλγαρια.Η τσατσα ανεφερε οτι τελος η μαυρες και η συγκεκριμενη κανει φουλ προγραμμα εκτος πρωκτικο και απο το πολλυ γλυκο προσωπακι και την υπεροχη ομορφια της δεν μπορεσα να αντισταθω και περασα στο δωματιο.Μετα απο μερικα λεπτα περασε και αυτη και υστερα απο λιγη κουβεντουλα για την απαραιτητη γνωριμια μιλαει καλα τα ελληνικα περασαμε κατυθειαν στο ψητο.Ξεκινησε πιπα ακαποτη χωρις χερια και γλυψιμο στα αρχιδια τοσσο πολλυ μαλακα που ενιωθα να με γαργαλαει με την γλωσσα της.Μετα τον πιανει με τα μικρα ωραια τα βυζια της και τον σφιγγει με τοσση μαεστρια το κατεχει το αθλημα και μου τον χτυπαγε τοσσο πολλυ γρηγορα που κοντευα να τελειωσο.Τωρα αρχιζει το κυριως προγραμμα την ακουσα να απανταει και καπακι γυρναει σε 69 βαζωντας το μουνι της κατυθειαν στο στομα μου.Το εργαλειο της μυριζε υπεροχα και ηταν πεντακαθαρω.Τοτε την περιποιηθηκα και εγω οπως αυτη περιποιηθηκε και εμενα.Αφου περασαμε μερικα λεπτα σε αυτη την σταση γυρισαμε κανονικα και τοτε διεισδυσα στο πολυ στενο μουνι της και αρχισε ενα σφυροκοπημα απο την μερια της χωρις σταματημο που πραγματικα τετοιο τοσσα χρονια στα συγκεκριμενα μαγαζια δεν εχω ξαναδει.Η γκαυλα μου ειχε φτασει στο αποκορυφωμα και καπου εκει τελειωσα με τοσση ευχαριστηση που τα ποδια μου αρχισαν να τρεμουν μετα απο το στραγγισμα που μου εκανε η Ναντια.Τελικα δεν εκλαψα τα 15 ευρω ισα-ισα που η συγκεκριμενη αξιζει πολυ παραπανω.Κουκλα θα τα πουμε πολυ συντομα παλι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού