Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eπισκεψη στην γνωστη βερονικα που μονο θετικες κριτικες εχει
την εχω ξαναδοκιμασει την κοπελα και ειχα μεινει απολυτα ευχαριστημενος
αυτη την φορα τα πραγματα ηταν λιγο διαφορετικα..αλλα οπως εξηγησα στην μπουρδελοκατασταση μας το προβλημα μαλλον το εχω εγω

ας τα παρουμε απ την αρχη..
μετα τα κλεισιματα διαφορων ιδρυματων η γνωση βερονικα μετακομισε στο εν λογω ιδρυμα..αρκετος κοσμος σαββατο βραδυ γαρ..η εμφανιση της κοπελας ισως αφησει τους περισσοτερους αδιαφορους οπως εμενα τις πρωτες 2-3 φορες που την ειδα απλα χωρις να περασω..μεσα το θεμα αλλαζε..
τωρα ομως δεν αλλαξε κ πολυ..

μπαινει η(ουκρανιδα) βερονικα μετα απο λιγο..αρχιζει το τσιμπουκι αρκετα καλο και επιμονο εγω το παραδεχομαι περισσοτερο ασχολιομουν ομως με την απιστευτη κωλοτρυπιδα της βαζοντας της δαχτυλο που δεχοταν αδιαμαρτυριτα..καλο τσιμπουκι δεν λεω και με χτυπιματα στην γλωσσα της αλλα ειπαμε το μυαλο μου ηταν να γλειψω αυτο το τελειο κωλοτρυπιδι..συνεχισε να τσιμπουκωνει και σε καποια φαση ομολογω με ψιλοπονεσε κιολας τελος παντων την προηγουμενη φορα ειχε κοντεψει να με τελειωσει απο εδω κιολας τωρα οχι..

πρωτη σταση στηνεται στα τεσσερα
σφυροκοπημα δεν ειχαμε μπηκα σε χαλαρο ρυθμο και παλι το βλεμα ηταν αλλου..ε ρε καψιμο με την...!!
φαπες στο κωλαρακι της δεν εφαγε γιατι ξερω οτι δεν γουσταρει..ωραια κραυγες απο μερους της κ χαλαρος παθιαρικος ρυθμος..

στην συνεχεια την λεω να ανεβει απο πανω..και εδω ερχεται το μοιραιο
μετα απο λιγα ανεβοκατεσματα της τελειωνω και οχι με το ωραιο το δυνατο το τελειωμα αλλα με αυτο που τελειωνεις κατα λαθος αλλα παραμενεις καβλωμενος!πω γαμω...ακομα καβλωμενος αλλα τελειωμενος οτι χειροτερο.. την σταματω βγαινει αυτη βλεπει κ οτι τελειωσα τελος..

οπως εγραψα κ στα δικα μας κ εγω εκλεισα εναν κυκλο
η βερονικα πιστευω παρα την αποτυχυμενη αυτη την καταθεση παραμενει μια καλη επιλογη για τους μπουρδελιαρηδες
εγω προσωπικα αν στο μελλον ξανα τσαρκαρω ομως δεν θα την προτιμησω


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.476
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού