Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το Χριστινάκι είναι πρώτο μωράκι και το ξέρουν όλοι αυτό, αλλά είναι απόλαυση όχι μόνο η 'μάχη' μαζί του αλλά και η περιγραφή της, μια και η Χριστίνα 'δίνει' πρωτοσέλιδα.

Και μια το 1ο δωμάτιο ήταν διαθέσιμο, μπήκα ήδη γκαβλωμένος και ετοιμάστηκα σε χρόνο ντε τε. Το μωρό πέρασε απο συναγωνιστή και μετά ήρθε σε μένα, αλλά αυτό δεν με χάλασε καθόλου παρόλο που η γκάβλα μεταμορφώθηκε σε ημι-γκάβλα.

Και την Χριστίνα τι την έχουμε? ακριβώς για τέτοιες επεμβάσεις.

Βλέποντάς με ημι-γκαβλομένο μπαίνοντας, αναφωνεί: ' μωράκι μου μου έφερες γαλατάκι'!

'Ολόφρεσκο', την διαβεβαίωσα και πηδάει πάνω μου και με αρχίζει στα φιλιά.. τι κορίτσι μάλαμα είναι αυτό..

αφού τον πέρασε απο τα βυζιά της ένα χέρι τον καπέλωσε και τον ρούφηξε, 'ώς το μεδούλι' .

'πού είναι το γαλατάκι μωρό μου, δώστο μου, θέλω γαλατάκι, θέλω πούτσο και γαλατάκι'...

Πως να αρνηθείς... οχι οτι περίμενε την έγκρισή μου, με καβάλησε, άρχισε να χορεύει και την τράβηξα πάνω μου και την άρχισα σε γρήγορο σφυροκόπημα, ευτυχώς οι κοιλιακοί αντέχουν ακόμα...

Με αγκάλιαζε και αυτή, όπως η γκόμενά μου... εκπληκτική η αίσθηση με αυτό το μωρό..

'Ετσι μωρό μου, θέλω πούτσα', αναφωνούσε μεταξύ άλλων το Χριστινάκι και με έφτιαχνε πολύ μιλάμε. την αγκάλιασα πολύ σφιχτά όπως την είχα ξαπλωμένη πάνω μου και ανέβασα στροφές στο κόκκινο.

'Έτσι γάμα με την πουτάνα με την πούτσα σου, δώσε όλο το γάλα στην μουνάρα μου', ούτε κερκίδα στο Λίβερπουλ δεν δίνει τέτοιο ρυθμό.

Άδειασα ευτυχισμένος.. δεν ξεκόλλησε απο πάνω μου παρά μόνο όταν ήταν σίγουρη οτι με είχε στραγγίξει .

συμπέρασμα? Είναι κορυφή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού