Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επαναπατρισμος απο την μεγαλονησο στην αθηνα για μια εβδομαδα!η βραδιες πενανε υελεια με πολυ νυχτερινη διασκεδαση!ξημερωματα δευτερας κ μετα απο αρκετα ποτακια επιστρεφοντας σπιτι μου μπηκε η ιδεα για μια tour σε μερικα στανταρ σπιτακια να δω τι γινεται!στα 4 σπιτακια στην τροφωνιου λιγα πραγματα μεχρι που μπαινω στο 13 στο ισογειο!η τσατσα ευγενεστατη κυρια κ χαβαλετζου μου ελεγε τα προγραμματα μεχρι να βγει η κοπελα!χαβαλεδακι κ γελακια με sexυαλικα υπονοουμενα!κ να σου βγαινει η ολγα!

η Ολγα ειναι μια γυναικα αναμεσα στα 40-45 ψηλη με πολυ ομορφο κορμι κ παρα πολυ ομορφα κ καλιγραμμα ποδια!πισινος πετρα κ αυτο που με τρελανε το κουρεμα της!κοντο καρρε ξανθο απο κομμωτηριο που της παει παρα πολυ κ της δινει μια αρχοντια!μα αλλωστε ειναι αρχοντογυναικα!μπαινω μεσα γδυνομαι κ περιμενω!το ρολοι δειχνει 0430!ανοιγει η πορτα κ μπαινει η ολγα!πραγματικα οι ρωσσιδες ειναι γυναικαρες!το ιδιο κ η ολγα!πεντακαθαρη χωρις να βιαζεται κ με διαθεση να σε κανει να περασεις καλα!το δερμα της τρυφερο σαν να χαιδευεις βελουδο!σε λεπτομεριες δεν θα μπω!καταλαβενεται οτι περασα τελεια!μετα την πραξη κατσαμε τουλαχιστον ενα τεταρτο στο κρεβατι καθιστοι ο ενας διπλα στον αλλον κ μιλαγαμε για θεματα υγειας κ safe sex!οτι την ρωτουσα μου απαντουσε κ εδειχνε να χαιρεται με την κουβεντα μας!κ αυτοι σιγουρα ηθελε να μιλησει με καποιον!
η ολγα ειναι ερωτευσιμη γυναικα!πολυ θα ηθελα να παω για ενα φαγητο μαζι της κ να την εχω παρεα μου για ενα η περρισσοτερα βραδια!θα την ηθελα ντηυενη με ενα ολοσωμο φορεμα μαυρο κ μαυρες στυλετο γοβες!πιστευω οτι θα προκαλουσε ταραχη στο περασμα της κ θα την κοιτουσαν ολοι!γιατι ειναι αρχοντογυναικα!γυρνοντας σπιτι την σκευτομουν συνεχεια κ ετσι με πειρε κ ο υπνος με την εικονα της στο μυαλο μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού