Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Χριστίνα είναι μία νεαρή κοπέλα απο Ρουμανία.Είναι αδύνατη,λευκή,με μικρά βυζάκια,μικρό κωλαράκι και μακριά καστανά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,
Μπήκα στο τελευταίο στο βάθος δωμάτιο και έχω να κάνω κάποιες παρατηρήσεις για μερικά πράγματα που δεν μου άρεσαν.Πρώτα απο όλα το δωμάτιο αυτό φωτίζεται αμυδρά και γι αυτό το λόγο έχουν ανοιχτά τα παντζούρια απο το παράθυρο για να φωτίζεται απο την κολώνα της ΔΕΗ.Από μέσα απο το δωμάτιο έβλεπα καθαρά το απέναντι μπουρδέλο κάτι που δεν μου άρεσε ιδιαίτερα γιατί είχα την αίσθηση οτι παρακολουθούμαι.Για όνομα του θεού βάλτε κανα φως και κλείστε τα παράθυρα,οι πελάτες δεν είναι ζώα!!! Δεύτερο φάουλ που συνεχίζει να υφίσταται μετά απο τόσους μήνες που είχα γαμήσει σε αυτό το δωμάτιο είναι πως η βρύση δεν έχει βάνα και θα πρέπει να βάλεις χαρτί υγείας και να στρίψεις με δύναμη για να ανοίξει και αφού πλυθείς να ξανακάνεις πάλι το ίδιο.Καλά τόσο γύφτοι έιστε και δεν έχετε φτιάξει την βρύση απο τότε;;Δεν έχετε λεφτά να πάρετε μια βάνα η δεν θέλετε να χαλάμε νερό όταν πλενόμαστε;;Tόσα λεφτά πέρνετε απο εμάς,ζώα!!!Ελπίζω μετά απο όλα αυτά να εισακουστώ και όλοι εσείς συναγωνιστές οτι στραβό βλέπετε να το κράζετε στις κριτικές σας για να μην τους δίνουμε λαβή να συνεχίζουν.Στο δια ταύτα τώρα.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο με την καπότα ανά χείρας και φανερά κουρασμένη,συγκεκριμένα έσερνε τα πόδια της.Της είπα να χαλαρώσει λίγο και να μην βιαστεί και ξάπλωσε κατεβάζοντας το σουτιέν.Εγώ της έβγαλα την κυλότα και άρχισα να την γλείφω σε όλο το κορμί της μέχρι και στο γατάκι της.Έπειτα πήγε να φορέσει σκούφο και της είπα οτι η κυρία έξω είπε για γυμνή πίπα.Αυτή επέμενε για καπότα.Τέλος πάντον το όλο της αttitude και η εμφάνιση της ήταν αρκετά να μην τσινίσω αρκετά.Η πίπα της ήταν αργή και μηχανική και εγώ την γύρισα σε 69.Tην έγλειφα και ταυτόχρονα της έβαλα και τον δείχτη του χεριού μου στην στενή της σουφρίτσα όπου και τον δέχτηκε.Έπειτα της είπα να έρθει απο πάνω μου και της φάνηκε οτι εκτελεί αγγαρεία και ξάπλωσε για ιεραποστολικό.Την πήρα κανονικά με διάφορες παραλλαγές του ιεραποστολικού χωρίς να εμποδίζει της διεισδύσεις και την κάρφωνα με δύναμη.Έπειτα την γύρισα σε πισοκωληττο και βλέποντας το κωλοτρυπιδάκι πήγα να βάλω το πουτσοκέφαλο μέσα αλλά με σταμάτησε λέγοντας οτι πονάει και έτσι την πήρα κανονικά. Στο τέλος της είπα να γυρίσουμε ξανά σε 69 για να μπορέσω να χύσω αλλά δεν κατάλαβε και ανέβηκε απο πάνω μου ενώ στην αρχή δεν ήθελε.Απρόβλεπτη συμπεριφορά!! Ανέβηκε απο πάνω μου σε μία στάση άβολη προς εμένα και έτσι την γύρισα εγώ σε θέση 69 οπού της είπα να με γλύψει αλλά αυτή μου τραβούσε μαλακία.Σε αυτή την στάση ήρθε και η κορύφωση.Να προσθέσω οτι δεν έγλυψε καθόλου αρχίδια.Σαν εμπειρία μπορώ να την χαρακτηρίσω καλή αλλά σε καμία περίπτωση δεν ήταν τέλεια.Πάντως ήταν πάνω απο τον μέσο όρο.Τέλος επιμένω οι υπηρεσίες πάντοτε σε συνεννόηση με τις κοπέλες να τηρούν την σωστή ανακοίνωση και τήρηση των προγραμμάτων.Όταν δημόσια ανακοινώνεις πρωκτικό δεν μπορείς να λες μετά οτι σε πονάει ο κώλος σου η οτι ο πελάτης την έχει μεγάλη.Δεν είναι και όλοι οι πελάτες με προσόντα Lexington Steel.Στο πρόγραμμα γράφω μόνο οτι έκανε σε μένα στο δωμάτιο και όχι οτι ανακοινώθηκε.Και η χαμηλή βαθμολογία στον χώρο οφείλεται στα 2 προβλήματα που ανέλυσα στην αρχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού