Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα και ξεκιναμε !!Money Mouth
σαββατο βραδυ και απο λαθος συννενοησεις αλλα και γενικοτερη βαρεμαρα ,δεν βγαινω για ποτο... ο κιαμος δεν ειναι του γουστου μου...Ντροπή
τι να κανω ,τι να κανω... κατα τις 9 λεω να κατεβω μεταξι και να δω τι παιζει τετοια μερα κ τετοια ωρα..
εκανα αρκετες ιχνηλατισεις και καποια στιγμη μπαινω στο εν λογω οικημα... καλως.. περιμενα και βγαινει η αλογομ...να μας απο κορινθια μερια ,οπως μου ειχε πει πολυ παλιοτερα !! πανω απο 4 η 5 χρονια ειχα να την δω..λεω ο τσατσος για γυμνο και η ανορθωση ηταν πολυ εμφανης!! τελος παντων..
κανω μια βολτα και μετα απο 10 λεπτα περναω...δινω το 10ευρωΧαμόγελοΧαμόγελο και αραζω.. ερχεται διπλα μου,μιλαμε για λιγο και αρχιζει ενα γλυψιμο...μμμ αλλο πραγμα.
εγω τις χαιδευα τα βελουδινα(παραδοξως.. )ποδια και την λαχταριστη κωλ...ρα της.Γλώσσα

σταματα το ακα γιατι θα την επνιγα με το ζουμια μου,βαζει καποτα και συνεχιζει... αυτο που με εφτιαχνε ηταν η ηρεμια και η συγκεντρωση στο σπορ αυτο..
ιεραποστολικο με γλειψιματακια και φιλακια (οχι στομα ε!!!Money Mouth)και η καταθεση ηταν γεγονος!!
ο μα...κας δεν ρωτησα που και ποτε θα ξανασκασει μυτηΝτροπή

συμπερασμα... για εμενα η κλασικη μιλφ ,χορταστικη,απλη ,και ηταν η μονη φορα που σκεφτηκα πολυ σοβαρα για αμεσο repeat....
οποιος περασε εκεινο το βραδυ,ας στειλει η γραψει κατι παραπανω..

καλο απογευμα!!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2011
Μέλος
Εγγραφή:
22 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
90
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού