Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καινουρια αφιξη λοιπον στο σπιτι της οδου καλαμπακαε....αννα το ονομα της απο πολωνια.η κοπελα ειναι ψηλη ,ξανθια με καποιες καστανες ανταυγειες,μαλλι μαζεμενο κοτσο,ομορφο προσωπο,λευκη ωραια επιδερμιδα,τριανταρα με το ματι απο ηλικια,βυζι δυαρι με ωραια υφη και πεταχτη ρωγιτσα,κωλαρα και σφιχτες μπουταρες,σωματικη κατασκευη που προσομοιαζει της αντζελας αλλα και επιδοσεις αντιστοιχα καλες ..ξεκινημα με προκαταρκτικα που με εφεραν σε δυνατη στυση,περασμα καποτας με στυλ καλτσας,πιπα τελεια χωρις να δαγκωνει,ατχιδια δεν καραμελωθηκαν,προκαταρκτικα αφθονα,φιλακια αφηνει παντου πλην προσωπου και στοματος,χαδακια και τσιμπηματα στις ρωγες μου και γαμησι σε ολες τις στασεις. και απο πανω ανεβαινει και αφου σαλιωσε λιγο το μουνακι της κουνηθηκε υπεροχα και ικανοποιητικη συμμετοχη ειχε στο ιεραποστολικο με τυλιγμα γυρω απο την μεση μου και βογγητακια και φωνουλες ενω στα τεσσερα το δυνατο σφυροκοπημα το αντεξε καλα μαζι με καποια μπατσακια στα ομολογουμενως δυνατα καπουλια της......αλογακι η γκομενα και ομολογω οτι την αλλη φορα θελω και να την γλειψω την κωλαρα της....40 ειναι το απλο,70 με 69 οι τιμες....

δουλευε παντως χρονια στην αθηνα μου ειπε και πραγματι φαινεται εμπειρη ιεροδουλος και αν και πολωνη τα ελληνικα της ειναι αψογα....αν την θυμαται και την καταλαβε απο την περιγραφη καποιος αθηναιος συναγωνιστης απο τους παλιους ας μας πει καμια πληροφορια

στα συν η ανεση χρονου,η καλη πιπα,η εναλλαγη στασεων,τα προκαταρκτικα και η συμμετοχη καθως και το εμφανισιακο με τα προσωπικα μου γουστα......

στα πλην μονο οτι δεν δινει γλωσσοφιλα και δεν δινει κωλο που προσωπικα τα κυνηγαω και τα δυο....

προσωπικα θα την τιμησω παντως παλι συντομα....Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού