Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Παιδιά εδω δε ξέρω τι συμβαίνει! Σαββάτο βράδυ πάω για την Κατερίνα & βρίσκω την Αλίνα (χάλια...) γενικά έχουν μπερδέψει τις βάρδιες και τα ρεπό και δεν ξέρεις τι θα βγει απο εκει μέσα. 16-05 πηγα μπας και πετύχω την πάλι την Κατερίνα!!! (Η πίπα της με συναρπάζει!!!) Βγαίνει μια θείτσα που παρά τα χρόνια της ήταν σα να μου έλεγε σε παρακαλώ έλα να με γαμίσεις!!! Ρεπατζού ήταν απ'οτι κατάλαβα. Ψηλή σχετικά με τα τακούνια, ωραίο κώλο και βυζί χαλαρό για τα χρόνια της. Στο δωμάτιο μεσα αρχισε τα ΩΩΩΩ τι ουραία πουτσα!!! Και ερκουμε να φάου μπανάνα!!! όλο το αρκιντακι γκλίψει!!! Γενικά του έδινε να καταλάβει!!! Τόσα κοπλιμέντα ουτε η γκομενές μου δε μου κάνανε!!!! Στο τέλος μου λέει τέτοια πουτσα ντεν έχει ξαναφάει!!! ΕΕΕ!!! τα παραλές τωρα της λέω!!! Τεσπα η θείτσα είχε καβλαντίσει καλά. Μου είπε οτι δεν το έκανε καιρό το επάγγελμα και πως αν ηξερε τι ωραία είναι να τρώς φρέσκια πουτσα καθε μερα θα το έκανε από πιο νωρίς!!!! Δεν πειράζει γλυκιά μου το κρέας αμα σιτέψει είναι πίο νόστιμο!!!! χαχαχαχαχα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2011
pantero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
186
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού