Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατεβαίνοντας στο μεγάλο χωριό έχοντας κάτι δουλίτσες κολονακιοτικες τελιοσα νωρίς όποτε είπα να περάσω από τα ιατρεία τις οδού φίλης μπας και γίνω καλά γιατί είχα να το ρίξω έξω καμία δεκάρια μέρες, στον νου μου είχα κάτι σε ψιλοmilf με φυσικές βυζαρες έστω και παντοφλε ,φτάνω και μπαίνω στο μπουρδελο που υπήρχε η Βίκυ ,η κυρά τσάτσα πρόθυμη ότι θα περάσω καλά ,την έχω ξαναπάρει είναι πρόθυμη αλά νομίζεις ότι δουλεύει με μπαταριές ,δίνω το μπλε εισιτήριο μπαίνω και έρχεται στο πεντάλεπτο ,ήταν πρωί και είχε καύλες από οτι μου είπε ,τις λέω τι σύμπτωση με σπρώχνει στο στήθος και πέφτω στο κρεβάτι μου κάνει μια πίπα πολύ λαίμαργα ,τι λες σταματά θα στα πετάξω στην μάπα και είναι και πολλά ,τίποτα !τον ακουμπάγε λαρύγγι ,σταματά τις λέω έχοντας στέγνωση το στόμα τις ,και τις πετώ πονηρά σταματά θα σε φτύσω! κρατώντας από το μαλλάκι τις στάματα και μου λέει άντε φτυστών σηκώνομε λίγο και τον φτηνό και πιάνοντας την από το σβέρκο σηκώνουμε και συνεχίζει πίπα στο όρθιο δεν την άντεχα Άλο και τις λέω έλα στήσου και κοιτώντας την καλότριπα δεν άντεξα τις τον βάζω πονηρά απότομα και τον δεχτικέ απαντώ 6 ,7 καρφώματα και βγαίνοντας το έβαλα στην μουναρα την μεγάλη μαζί με χαστούκια δεν άντεξα σταματώ και με το που γύρνα να δη τι έγινε βγάζω την καπότα και τις πετώ όλη την φέτα στο μουτράκι. ήθελα να τις το κάνω γιατί είναι πολύ πουταναρα ,και λέω από μέσα μου τώρα θα μου την πι ,κώμος όχι , τα σκουπιζε με τα δάχτυλα και τα έγλυφε το τσουλακι ευχαρίστως μου λέει χαμογελώντας ξεκαυλοσα ,και εγώ μωρό μου τις λέω ξεφετιαστικα !πολύ φλόκι ,για αφτο που ήθελα να πηδήξω έπεσα στα μαλακά, στο επόμενο ξεφετιασμα θέλω κοντοπουτανο με βυζαρες κάπου θα παίζει , μέχρι τότε συναγωνιστές μου τα λέμε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
FRAPEDOROUFIXTRA
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού