Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στον συγκεκριμένο οίκο σήμερα και διαπίστωσα την προσθήκη τηλεόρασης και βίντεο στο σαλόνι με τσόντα για να βλέπουν οι πελάτες στην αναμονή.Η τσατσά ήταν καινούρια με κοντά ξανθά μαλλιά απο studio και ήταν προσποιητά φιλική και επικοινωνιακή μια και η κοπέλα ήταν καινούρια και όμορφη.Σε όλους τους πελάτες που περνούσαν μέσα προσφέρονταν να τους κεράσει χυμό και νερό μήπως και φιλοτιμηθούν και περάσουν με την κοπέλα.Κοπέλα ήταν η Χριστίνα μία λεπτή μελαμψή με μαύρα μακριά μαλλιά αθίγγανη πιτσιρίκα ομιλούσα πολύ καλά τα Ελληνικά.Δηλώνει Ρουμάνα αλλά σε ερώτηση μου για τα καλά ελληνικά της μου είπε οτι έχει μεγαλώσει εδώ.Εικάζω οτι μπορεί να είναι και ημεδαπή αθίγγανη.Καταβάλλω το αντίτιμο και περνάω στο δωμάτιο.
Στο δωμάτιο επειδή ήταν σκοτεινό και είχε κάποιο πρόβλημα με τα φώτα ως πηγή φωτός υπήρχε μια σόμπα αλογόνου κάτι το οποίο ήταν απαράδεκτο καθώς η θερμοκρασία δεν επιτρέπει πλέον την θέρμανση.Η κοπέλα μπήκε πρόσχαρη μέσα και έγιναν κάποια τυπικά προκαταρκτικά με γλυψιματάκια στο σώμα της.
Το τσιμπούκι της ήταν ασκούφωτο και ήταν σχετικά ρηχό και κανονικό σαν ικανοποίηση.Αρχίδια δεν έγλειψε.Το τσιμπούκι της είχε κάπως σύντομη διάρκεια κάτι που δεν μου άρεσε ιδιαίτερα.Πέρασε καπότα και της πρότεινα να γυρίσουμε σε 69 πρόγραμμα που είχε ανακοινωθεί στο σαλόνι αλλά μου αρνήθηκε και μου είπε να την γλείψω κανονικά.
Της είπα για ανάποδο 69 (εγώ απο πάνω) και δέχθηκε αλλά μου είπε οτι δεν την βολεύει για τσιμπούκι και της είπα έλα κανονικά τότε αλλά έκανε το κορόιδο.Αφού την έγλειψα και αυτή μου έπαιζε μαλακία και τραβούσε που και που καμία ρουφιξιά σαν να κάπνιζε τσιγάρο μετά απο προτροπή της περάσαμε στο κανονικό ματς.Την ανέβασα πάνω μου και εκεί την γαμούσα κανονικά και έγλειφα τα βυζιά της που λίγο πιο πάνω της υπήρχε και μια μαύρη ελιά.Μου είπε για πιο μαλακά για να μην της τα πληγώσω και της είπα οτι δεν τα δαγκώνω απλώς τα ρουφούσα.Και μου είπε το ίδιο κάνει.Με ξενέρωσε λιγάκι ομολογώ και την γυρνώ πισοκωλητό εκεί της προτείνω για κωλαράκι αλλά μου είπε την κλασσική δικαιολογία οτι είναι μεγάλος και θα πονέσει.Την πέρνω λοιπόν στην ίδια στάση απο το μουνί και την γυρίζω μετά και σε ιεραποστολικό.Ενώ την γαμούσα μου είπε οτι πρέπει να βιαστώ γιατί η κυρία θα φωνάζει και αυτό ήταν η τελική βολή για να μου αντιστρέψει όλη την καλή εικόνα που μου είχαν παρουσιάσει πριν αν και κατάλαβα οτι ήταν προσποιητή.Της προτείνω λοιπόν να τελιώσω στο στόμα της πρόγραμμα που επίσης ανακοινώνεται λέγοντας μου πάλι οτι αηδιάζει απο την γεύση του σπέρματος.Τότε τι το ανακοινώνεις στο σαλόνι αφου δεν θέλεις να το κάνεις για να βρεις κανένα κορόιδο να περάσει;; Tης είπα οτι αφου είπαν για τελειωτικό θα με αφήσει τουλάχιστον να τελειώσω στο σώμα της όπερ και έγινε και κατάφερα και τελείωσα.Με το που την πήραν τα φλόκια μου στην κοιλιά της σηκώθηκε σχετικά γρήγορα ενώ ήμουν εν μέσω της ολοκλήρωσης και άρχισε να σκουπίζεται.Στο τέλος με ρώτησε και αν πέρασα καλά και της είπα οτι πρέπει να τηρεί αυτά που λένε στο σαλόνι.Σε ερώτηση μου αν ξαναπεράσω αν θα μου τα κάνει καλύτερα την άλλη φορά δεν έλαβα απάντηση.Σαν εμπειρία ήταν απλώς καλή μιας και την έσωσε κάπως η εμφάνιση της αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναπεράσω.Ίσως με την προυπόθεση οτι θα εκτελέσει τις υπηρεσίες που ανακοινώνονται επαρκώς και να μην είναι και βιαστική.Επειδή οι οίκοι ανοχής περνάνε και αυτοί κάποια κρίση πιο ομαλή απο τις άλλες εισοδηματικές ομάδες τάζουν στο σαλόνι λαγούς με πετραχήλια (πρωκτικά,γυμνά τσιμπούκια) και μέσα στο δωμάτιο δεν παρέχονται κανονικά η αποφεύγονται καλό είναι σε τέτοιες περιπτώσεις να είμαστε ξεκάθαροι με την υπηρεσία οτι θα πάρουμε τα λεφτά μας πίσω και θα αποχωρήσουμε γιατί βρίσκουν και τα κάνουν.Την προτείνω μόνο για την εμπειρία γιατί είναι καλό κορμί πάραυτα χωρίς να έχετε μεγάλες αξιώσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού