Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρασυρόμενος απο τις διθυραμβικές κριτικές κάποιων μελών για τις καταπληκτικές υπηρεσίες που προσφέρει η εν λόγω κοπέλα ,παρόλο που είχα διαβάσει απο έγκυρους και θεσμικούς συναγωνιστές οτι η κοπέλα όταν δούλευε Φυλής 65 ήταν ψυγείο, είπα να την δοκιμάσω μήπως και βελτιώθηκε.Αμ δε!!!Θυμός
Αφού εισήλθα στο σαλόνι και μου επιτέθηκε με χουφτώματα και φιλάκια και αναφώνησε και το γνωστό συνθηματικό για τσιμπούκι με μέλι λες και ο πούτσος μου ήταν παστέλι,λέω δεν μπορεί τα παλλικάρια θα είναι σωστα!!Την πληρώνω και εισέρχομαι στο δωμάτιο.Πρώτη φορά πηδάω σε αυτό το σπίτι και μπορώ να πω οτι είναι απο τα καλύτερα νεοκλασσικά της περιοχής που λειτουργούν ως οίκοι ανοχής.Μεγάλα δωμάτια και καθαρά.Επίσης η όλη αρχιτεκτονική προδίδει οτι τα παλιά τα χρόνια πριν την υποβάθμιση της περιοχής θα πρέπει ο εν λόγο οίκος να είχε κατοικηθεί απο σημαίνουσες προσωπικότητες.Γι αυτό και σαν χώρο του έβαλα υψηλό βαθμό.Στο δια ταύτα τώρα!!
Η κοπέλα εισήλθε σαν σίφουνας μέσα στο δωμάτιο και μου είπε επιτακτικά να ξαπλώσω χωρίς να μου αφήσει περιθώρια για προκαταρκτικά.Αφού μου σκούπισε το πέος με αντισηπτικό μαντηλάκι έκανε μία πολύ γρήγορη μηχανική πίπα μόνο που ήταν αρκετά πικρή και όχι με μέλι όπως έλεγε στο σαλόνι.Σε εντολή μου για 69 πρόγραμμα το οποίο ανακοινώνει ευκρινώς στο σαλόνι μου είπε οτι έχει βάλει κρέμα!Δεύτερο φάουλ!!
Την ανεβάζω πάνω μου τραβιώταν μακρυά για να μην μπορώ να χουφτώνω.Αλλάζει στάση απο μόνη της.Την παίρνω πισοκωλητό οπού εκεί μου είπε να βιαστώ γιατί περιμένουν και άλλοι στα δωμάτια.Την γυρίζω ιεραποστολικά και αφού μου έπριξε τα αρχίδια να τελιώνω βγάζω καπότα να την χύσω (την είχα ρωτήσει στο σαλόνι και μου είπε οτι το κάνει) και αυτή σηκώνεται όρθια στα γόνατα και βάζει στα χέρια τησ και στα γόνατα χαρτί υγειάς προτάσσοντας μου τα χέρια της για να ρίξω το σπέρμα εκεί.Της λέω τι είναι αυτά που κάνεις εσύ μου είπες άλλα στο σαλόνι.Δεν θα μπορέσω να χύσω έτσι.
Μου λέει πρέπει να φύγω περιμένουν και άλλοι.Τρίτο φάουλ!! Της λέω δεν θα πάς πουθενά και αν δεν χύσω θα πάρω τα λεφτά μου πίσω.Εκτελώ λοιπόν το πέναλντι για να μην της δώσω κοκκινή κάρτα βάζωντας την να μου γλείψει τα αρχίδια ενώ ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα και καταφέρνω και τελειώνω έτσι γιατί αλλιώς θα με παράταγε!!
Στο τέλος της είπα οτι με τα καραγκιοζιλίκια που κάνει οτι μόλις έχασε έναν τακτικό πελάτη αλλά αυτή φάνηκε να αδιαφορεί και με ταχύτητα σπρίντερ αποχώρησε απο το δωμάτιο.Μαύρο λοιπόν σε μένα στην εν λόγω και μην κάνει κανείς την μαλακία και μπεί διαβάζοντας τις θετικές κριτικές θα κλάψει το εικοσάρικο!!Γρήγορα η συγκεκριμένη κοπέλα θα πάρει την κατιούσα για Μεταξουργείο έτσι όπως κάνει!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού