Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη 02.30 μετα απο βολτα στο μεταξι κ χωρις να εχω δει εστω κατι καλο , την αννα την εχω δει κ αλλες φορες αλλα δεν εχω περασει ,μαλιστα προχθες ηταν με την ρομπα στα σκαλακια εξω απο το σπιτακι κ ειχαμε πιασει συζητηση, ειναι ψηλη γυρω στο 1.75 λεπτη με απιθανη κωλαρα που δεν δινει με μαυρο καρεδακι κ προστυχοφατσα,περναω μπαινει στο δωματιο κατευθειαν πριν προλαβω να ξεντηθω κ αρχισε να με ξεντηνει ,με πεταει στο κρεβατι κ αρχισε να με φιλαει παντου ενω εγλυφε μεμανια τα αρχιδια μου σε καποια στιγμη μου περασε το προφυλακτικο με το στομα της χωρις να το παρω χαμπαρι κ αρχισε μια απιθανη πιπα κ γλυψιμο ξανα αρχιδιων ενω εριχνε προστυχες ματιες μετα μου λεει θα ανεβω απο πανω σου κ μετα οποως θες ςσυ,οκ της λεω με γαμουσε στην κυριολεξια ενω ειχε σκυψει κ εγλυφε τον λαιμο κ το στηθος μου μετα της λεω θελω να σε παρω πισοκωλητα γιατι εχεις ωραιο κωλο , μου λεει ευχαριστω κ στεινετε στα τεσσερα , αντεχει δυνατο γαμησι ενω κοιταζε συνεχεια στον καθρεφτη,μετα απο κανα 10λεπτο τελειωσα μου λεει με πεθανες κ της λεω εισαι η τριτη που παω σημερα γι αυτο δεν μπορουσα να τελειωσω ,στο δωματιο εκατσα περιπου 25 λεπτα βεβαια δεν ειχε κοσμο , με βοηθησε να ντηθω μου εδωσε ενα φιλι πεταχτω στο στομα κ μου ειπε σε περιμενω ξανα κ με μαλωσε γιατι με εχει ξαναδει στο σαλονι αλλα εγω δεν περναγα , μια χαρα η αννα κ ας ειναι κ ρουμανα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
194.068
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού