Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Τεταρτη πετυχα την Μιραμπελα...ωραιο ρουμανακι,ψηλη,με ωραια βυζακια που γεμιζουν την χουφτα...πηρα το απλο (30 αρι) κ ησηλθα στο δωματιο της ηδονης...
Το δωματιο καθαρο,με σαπουνι,χαρτι κ ολα τα κομφορ,ενω κ το κρεβατακι ηταν ανετο με καθαρα σεντονια...οσο περιμενα ακουγα τους αναστεναγμους της Μιραμπελας απο το διπλανο δωματιο την ωρα που συνουσιαζονταν με εναν παππου...Μπραβο στον παππου που την εκανε να αναστεναζει κ μπραβο στο μπουρδελο αυτο που εχει τρυπα στον τοιχο...δεν κοιταξα,αλλα ειμαι σιγουρος οτι βλεπεις διπλα τι γινεται...τεσπα...Γλώσσα
Η μιραμπελα ηταν αψογη στο απλο προγραμμα...χαμογελαστη κ ευγενικη,με αφησε να ρουφηξω τα βυζακια της,οχι χερι σε μουνι,μου πηρε ενα καλο τσιμπουκι κ δεν ειπε οχι σε ενναλαγη στασεων,ουτε δυσαναχσετησε πουθενα...ειδικα στο πισοκωλλητο τουρλωνει την κωλαρα της κ ειναι δυσκολο να μην τελειωσει καποιος σε αυτην την σταση...κ εδω επιασε τοπο το 30 αρι,μια χαρα γαμισι για τα λεφτα του...αποχαιρετηθηκαμε κ την εχω ξανα στα υποψιν...

ΥΓ:η τσατσα ευγενικη κ χαμογελαστη...δεν ξερω αν ειναι παντα ετσι αλλα μπραβο της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιραμπέλα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού