Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βροχερη Δευτερα πρωι και ειχα φουσκομαρες,κατοπιν τσαρκας στην γυρω περιοχη κυριως στα μιλφοσπιτα μιας και η αποψη μου ειναι οτι με της mature .....τανες εχεις λιγες πιθανοτητες να φαμε το σφολι μπαινω στον εν λογω οικο και βλεπω την ιβαννα οι οποια μου εκανε κλικ, στο χαλια ψυχικο μου κοσμο,τσεχα οπως μου αναφερε η τσα2 ξανθια με καρε κοντο μαλλι γυρω στο 1.60 χωρις τακουνια αδυνατη,και γυρω στα 30 ετη περιπου στο σαλοναρισμα γενικως σκετη καυλα,εισχωρω μετα την σχετικη καταβολη αντιτιμου σε ενα απαραδεκτο δωματιο το οποιο χρηζει ανακαινισεις επειγοντως γιατι μπορει να σου ερθει κανα σοβας στο κεφαλι τεσπα,ερχεται η γκομενα στο δωματιο χωρις καθυστερηση ευγενικη με καλημεριζει 2 λογια να σπασει ο παγος και ξεκιναει μια πιπα με προφυλακτικο παιδες για σεμιναριο,τετοια απολαυση δεν ειχα ξανανιωσει ουτε απο γκομενα μου.Η γυναικα το χει στην πιπα βεβαια δεν την πηδηξα πρωτον γιατι δεν μπορουσα να της πω να σταματησει και 2ευτερον γιατι δεν προλαβα εφτασα στο τελος με συνοπτικες διαδικασιες,πιστευω ομως οτι το κανει επιτηδες αυτο δεν σου δινει τα περιθωρια να την ξεσκισεις τεσπα καλη πιπα και αν την ξαναπετυχω θα την τιμησω αλλα μονο για το κλαρινο που προσφερει.η βαθμολογια στο παρκιν οπως παντα λογω παπιας!!!!!!!!!!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
72
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού