Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειδη ειμουν ανησυχος αυτες τις μερες (λογω ανοιξης,με πιανει) ειπα να επισκευθω την mature Αλιονα για πρωτη φορα,βεβαια την ειχα ξαναδει και σε προηγουμενες βολτες στην περιοχη,αλλα επειδη πηγαινα απογευμα ειχε πολυ κοσμο και την εκανα,ο εν λογω οικος ειναι ο μοναδικος στην διδυμου που παραμενει ανοιχτα μεχρι τις 1και κατι.Η Αλιονα λοιπον εκφυλη αλλα και πολυποθητη ανατολικη γκομενα γυρω στα 47+ ξανθια ψηλη με ωραιο στηθος και με πολυ καλες αναλογιες συμφωνα παντα για την ηλικια της,επειδη ειμουν αποφασισμενος να περασω εξαλου για αυτην πηγα πληρωνω το μπλε εισητηριο και περναω δεν αργησε να ερθει ξεκειναει με λιγα προκαρκτικα και χωρις πολλα λογια εκει ξενερωσα λιγο με ρωταει αν θελω ακαποτο μπουκι εγω βεβαιως αρνηθηκα ευγενικα και ξεκιναει ενα τρομερο καραμελωμα στις μπαλες με μια φανταστικη πιπα,και να με κοιταζει προστυχα,δεν προχωρισα σε καμμια σταση την αφησα να με κανει να τελειωσω ετσι,αν και δεν με ρωτησε για σεξ,βεβαια ειταν και τελος βαρδιας εδειχνε και λιγο κουρασμενη ετσι προτιμησα να μην ζητησω κατι αλλο.Για Το τσιμπουκι που μου προσφερε εμεινα ευχαριστημενος,καποια αλλη στιγμη θα την ξανατιμησω για να εχω πληρη αποψη η γκομενα ειναι καυλα.ο χωρος αθλιος, η τσατσα καλη ετσι και αλλιως με γνωριζει,στο παρκιν 10 ειπαμε λογω παπιας!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
72
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού