Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη στο εν λογο σπιτι λιγο πριν κλεισει 23.40 ,η λιζα ειναι ρουμανα ξανθια γυρω στο 1,70 με καταπαρασινα ματια ,ωραια φατσα εκφυλη κ αθωα μαζι
το σωματης ειναι παρα πολυ σφιχτο και λειο αλλα την λες νταρντανα με μειον το σχετικα μικρο στηθος για το σωμα της ενω ειχε κ περιεργο σχημα,μπαινει στο δωματιο
με καθολου διαθεση ξεπετας αν κ τελευταιος της πελατης,μετα τα σχετικα πως σε λενε απο που εισαι κλπ απο μερια της αρχισε να φιλαει το σωμα μου ενω οταν πλησιαζε προς
τον ποτσο μου με ρωτησε αν θα βαλει προφυλακτικο ειπα οχι αυτη πηρε ενα μωρομαντηλο και παρολο που ημουν καθαρος μου εκανε ενα περασμα ,την γυρισα για 69 για να βλεπω την
υπεροχη κολαρα της που φαινοταν κ δουλεμενη αλλα σε ερωτηση μου μου ειπε οτι κωλο δεν δινει,της ζητησα ενα μωρομαντηλο της καθαρισα το μουνακι της με τα παχια μουνοχειλα κ την πεθανα
στο δαχτυλο κ στο γλυξιμο,περασμα προφυλακτικου στησομο στα τεσσερα κ σφυροκοπημα ανελεητο χωρις διαμαρτηριες απο μερος της ,παρολο που δεν μπορουσα να χυσω λογο αλλον συνεβρεσεων
δεν ειπε κουβεντα,θελω να πω οτι στο δωματιο καθισα 30 λεπτα,το ρουμανακι ηταν πολυ εφδιαθετο κ με συμμετοχη για 20 ευρω οκ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίζα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.144
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού