Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 29 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αποφασισα να κατηφορισω τροφωνιου αλλα αδικος κοπος γιατι δεν ειχε τιποτα ιδιαιτερο και ετσι ειπα να δοκιμασω την αντζελα που απο αυτα που ειχα διαβασει εδω μεσα μου ειχε προκαλεσει ενδιαφερον! Πραγματι βλεποντας τη φτιαχτηκα γιατι γουσταρα το στυλ της τα κιλα της την ηλικια της και τις φυσικες βυζαρες της. Ευγενεστατη χαρουμενη χαμογελαστη δηλαδη η πρωτη εντυπωση μια χαρα! της δινω το 20ευρω ξαπλωνω και περιμενω κανα δεκαλεπτο σκαρτο να τελειωσει την κουβεντουλα της με την τσατσα. Ερχομενη στο δωματιο ξεκιναει τα προκαταρκτικα σε ρωγες και λαιμο και κορμο και φτιαχνομαι. Συνεχιζει με καραμελωμα καλο αρχιδιων και ξεκιναει μια αρκετα καλη πιπα γυμνη αλλα φοβερα γρηγορη. Την σταματαω στο διλεπτο ξαπλωνει και ερχομαι μπροστα στο μουνι της και ξεκιναω το γλυφομουνι οπου απο κει και υστερα με ξενερωσε. Της εριχνα κλεφτες ματιες και την εβλεπα με το βλεμα της καρφωμενο στο ταβανι απαθεστατη σαν να μου ελεγε και που το κανεις και που δεν το κανεις δεν με απασχολει. Σηκωθηκα ανεβηκα πανω της με τα ποδια της στους ωμους μου την καρφωσα για κανα διλεπτο εχυσα τυπικα και τελος! Δεν νομιζω να την ξανατιμησω! Υπαρχουν πολυ πιο σωστες με πολλη διαθεση που τις εχω στανταρακια. Απλα νομισα οτι θα προσθετα και αλλη μια αλλα δεν.............

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού