Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη πρίν από λίγες μέρες στο εν λόγω ίδρυμα, και για να είμαι ειλικρινής, αναζητούσα την Λίλιαν, μιά και δύο τρείς φορές που πήγα μαζί της πέρασα καλά, αλλά δεν την βρήκα.
Αντ΄αυτής βρήκα την Ολγα.
Ρωσίδα milf γύρω στα 30 με μεγάλα βυζιά και μεγάλο κώλο, ψιλή κοκκινομάλα με ωραίο πρόσωπο.
Την βλέπεις και σου σηκώνεται, αν σου αρέσει αυτός ο σωματότυπος.
Εμένα προσωπικά μου αρέσει, και έτσι 'εδωσα το εικοσάρι στην τσατσά, και περίμενα να 'ερθει η Ολγα, η οποία μετά από δύο λεπτά εμφανίστηκε, έπεσε με την μία πάνω μου και άρχισε να παίζει τον πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της.
Μόλις ο μικρός σηκώθηκε τον έβαλε με την μία στο στόμα της, και άρχισε ένα γρήγορο και χωρίς χέρια τσιμπούκι......ακάποτο.
Μετά από λίγο ρωτάει............θα με γαμήσεις.............κάτσε στο καυλί μου της λέω..........και με μεγάλη ευχαρίστηση το κάνει τραβώντας λίγο το στρίνκ της
Της λέω, λέω να σε χύσω στο στόμα, ότι θες μου λέει.........και αρχίζει ΄ένα γρήγορο τσιμπούκι ακάποτο για δεύτερη φορά......
Δεν άργησε να έρθει το τέλος......τον στράγιξε και έφυγε
Η κοπέλα, είναι πολύ καλή στο τσιμπούκι, τα πέρνει στο στόμα, αλλά ειναι διεκπαιρεωτική, δεν γλείφει αρχίδια, δεν χρησιμοποιεί χέρια, αλλά δείχνει ότι βαριέται και ότι θέλει να τελειώνει.
Για κάποιον που θέλει έτσι απλά ένα τσιμπούκι και να φύγει, είναι απλά καλή.........μέχρι εκεί.
Πίστεύω 'οτι αν είναι ξεκούραστη και με καλή διάθεση το επίπεδό της είναι για πιό ψηλά...........αλλά θέλει δουλειά....
Δεν της αρέσει να την γαμάνε συνέχεια και το δείχνει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Όλγα
collateral
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
445
Πόντοι:
3.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού