Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη την περασμενη τριτη μπας και πετυχω την Καρμεν, αν και ειχα διαβασει απο το σαιτ οτι μαλλον πηρε αδεια, αλλα ειπα μηπως σταθω τυχερος. Στην θεση της η Αλεξάνδρα, ενα αρκετα ευπαρουσιαστο ρουμανακι. Την εχω πετυχει και αλλού(φυλης 92 κ άλλα). Ειναι στο 1,70+ με πολυ ωραίο νεανικό σωμα και αρκετα καυλιαρικη φατσα με μελαχροινο μαλλί μακρυ καρεδακι. Μόλις άκουσα κώλο, μπηκα σφαιράτος Γλώσσα . Στα του δωματιου μπηκε αρκετα φουριοζα και ειχε εναν αερα βιασυνης στην συμπεριφορα της απο την αρχη. Ξεκινησα να παιζω και να γλυφω τα ωραια βυζακια της, αλλά συντομα με σταματησε για να περασει σκουφο και αρχισε ενα μετριο τσιμπουκι. Γρηγορα την ξαπλωσα και επαιξα με το τρυφερο μουνακι της, όπου και το δαχτυλιασα χωρις να δυσανασχετησει.Μόλις μπηκα στην πισω τρυπα της όμως, όπου το δαχτυλο εμπαινε χωρις αντισταση μεσα απο την υπερβολικη χρηση κρεμας, με σταματησε λεγοντας μου όχι κώλο.Συνεχισαμε κλασικα όπου το μουνακι της είχε πολύ ωραία αίσθηση με αυτην παντως να ειναι ψιλοαπαθης, αφου δεν ειχε καποια συμμετοχη.Στη συνεχεια αλλάξαμε τρύπα στην ίδια σταση, αφου σηκωσε ψηλά τα ποδια για να γευτω το πολυποθητο κουλουράκι του εμφανίσιμου μωρού.Μετα απο λιγη ώρα παρεδωσα στην θεα του ωραιου κορμιού της χωρίς ωστοσο να εχω κατι ιδιαίτερο να θυμαμαι μετα απο την συνευρεση και μολις βγηκα απο το ιδρυμα η σκεψη μου πήγε κιόλας στον εντοπισμο νεου στοχου στην γειτονιά, κάτι που δεν θα συνεβαινε μετα απο συνευρεση πχ με την Καρμεν, όπου θα μου επαιρνε αρκετή ώρα μεχρι να συνέλθω και να αφησω απο το μυαλο μου τη σκεψη της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού