Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκευτικα το εν λογω ιδρυμα κατα τις 11 και κατι αδειο το μαγαζι και οσο ημουν στο δωματιο δεν ηρθε κανεις(το λεω γιατι δεν χτιπυσε πορτα η τσατσα).Πεντακαθαρο δωματιο και ερχεται η Αννα κατευθειαν απανω μου και να αρχιζει τα χαδια μαζι με γλωσσοφιλα και χουφτομα αρχιδιων και ολη της περιοχης!!!!οταν σικωθηκε ο οφης με ρωτησε αν θελω πιπα με καποτα ή χωρις αφησα σε αυτην την πρωτοβουλια και μου λεει θα σε καραμελωσω(δλδ χωρις).Μετα απο αρκετο καραμελωμα(το εκανε απιστευα καλα κ δεν της ειπα να σταματισει)σταματησε κ με ρωτησε αν θελω να ανεβει απανω μου της λεω ανεβα(τρομερη συμμετοχη με γλωσσοφιλα και ααααα αααα)Στη συνεχεια πισωκολλητο με την ιδια συμμετοχη και επειτα επειδη δεν ελεγε ο οφης να ξερασει με την καμια ομως(ειχε περασει κανα 10λεπτο)πιπα και μαλακια(για κανα 10λεπτο)αλλα και παλι δεν εχυνα!!!!Εκεινη την στιγμη σταματησε και αρχισε να τιναζει το χερι της λεγοντας μου οτι πιαστηκε και οτι πρεπει να βγει γιατι θα της φωναζει η τσατσα!!!!Επειδη και εγω δεν εβλεπα να χυνω αμεσσα της ειπα οκ δεν πειραζει αλλη φορα θα σε χυσω!!!!Τοτε αρχισε να με ρωταει αν την ειχα παιξει πριν(ακομα δεν ειχα ξυπνισει θα καθομουνα να τον παιζω)απαντησα οχι και ξαναρωταει μηπως μπηκες σε αλλο πριν ερθεις(δεν ειμαι Ωνασης)οχι της λεω εε τοτε μου λεει ισως περνεις φαρμακα οχι ξανααπανταω!!!!Τοτε με χαιρεταει με ενα γλωσσοφιλο και ενα φιλακι λιγο χειλη λιγο μαγουλο και εφυγε!!!!Μπορει να μην εχυσα αλλα το ευχαριστηθηκα!!!!!ΚουλΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού