Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημέρι, στον επί της οδού Αλκιβιάδου αρ. 16Α Οίκο, η εταιριζομένη αλλοδαπή Ντιάνα με τους ευμεγέθεις μαστούς, έσπευδε ασθμαίνουσα από το ένα δωμάτιο συνουσιών στο άλλο για να εξυπηρετήσει τις διαδοχικές εκσπερματίσεις των περαστικών.

Στον επί της οδού Ελευσινίων αρ. 22 Οίκο, αποπειράθηκα συνουσία μετά της αλλοδαπής μεσήλικης Μαρίνας.
Η κατάληξη ήταν ατυχής, λόγω του ότι τα γεννητικά της όργανα ήταν δύσοσμα, κάκοσμα, έζεχναν, βρομοκοπούσαν ως φρεάτιο λυμάτων, ως υπόνομος, ως σιφόνι αποχέτευσης.
Η συνολική οσμή ήταν εμπλουτισμένη με οσμές απορρυπαντικού, καμένου πλαστικού, γράσου και άλλων παρεμφερών χημικών ουσιών.
Με ύφος περισπούδαστο έδωσε μια μικρή διάλεξη για την υπερπλασία του προστάτη, λέγοντας αβυσσαλέες μαλακίες, τη μία μετά την άλλη.
Την απέβαλα ευγενικά εκ του δωματίου συνουσιών, χωρίς να της αποκαλύψω τους ούτως ή άλλως δυσπερίγραπτους λόγους για τους οποίους πήρα την απόφαση αυτή.

Στον επί της οδού Κωνσταντινουπόλεως αρ. 166 υπόγειο Οίκο, αποπειράθηκα άλλη συνουσία, μετά της νεαράς αλλοδαπής Σαμπρίνας.
Καλλίπυγος, ευειδής, με Ασιατικά χαρακτηριστικά.
Κορμός και άκρα λεπτά και μακρά.
Μικροί μαστοί με πεταχτές θηλές.
Ζαρτιέρες.
Μελάγχρους μακρά κόμη.
Δήλωσε Ουκρανή, παρά τα έντονα Ασιατικά της χαρακτηριστικά.

Μου συμπεριφερόταν ευγενικά μεν, με αρκετή δόση απέχθειας δε.
Το ύφος της ήταν σα να αντίκριζε ένα γλοιώδες γιγαντιαίο καλαμάρι με το οποίο έπρεπε να συνουσιασθεί υποχρεωτικώς.
Πριν παρέλθουν τα πρώτα τρία δευτερόλεπτα, εφάρμοσε περικαυλίδα στο αδιέγερτο μόριο.
Εκτιμώ ότι εάν της παρείχετο η δυνατότητα, θα εφάρμοζε περικαυλίδες σε κάθε μέλος του σώματός μου … στα δάχτυλά μου, στα πόδια μου, στη μύτη μου, στα φρύδια μου, … παντού!

Στη διάρκεια της πράξης και προκειμένου να διακωμωδήσω την κατάσταση, άρχισα να μουγκρίζω σα ζώο, προσποιούμενος οργασμικό παροξυσμό.
Τελικά άρχισα να γελάω, εκείνη με κοίταξε με απορία και τότε διοχέτευσα τα σπερματικά υγρά στην περικαυλίδα…

Μετά από αυτά, κι ενώ προσπαθούσα να πλυθώ στο νιπτήρα, η νεαρά έκανε χρήση εμποτισμένων μαντηλιών καθαρίζοντας επιμελώς κάθε σημείο του σώματός της με το οποίο είχα έρθει σε επαφή.
Πιθανολογώ ότι αυτός ο ζήλος καθαριότητας οφείλεται είτε στο ότι υποφέρει από ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή, είτε στο ότι με σιχάθηκε από τα βάθη της ψυχής της…

Ο νιπτήρας του δωματίου συνουσιών απέχει από το πάτωμα περί το 1,1m, ώστε είναι κατάλληλος για πλύσεις γεννητικών οργάνων αρρένων με μακρούς πόδες, π.χ. καλαθοσφαιριστών.
Τυχόν βραχύσωμοι αντισυνουσιαζόμενοι αποχωρούν άπλυτοι.
Σε ορισμένους Οίκους έχουν προβλέψει την εν λόγω δυσλειτουργία, τοποθετώντας ένα μικρό ξύλινο υπόβαθρο εμπρός του νιπτήρα, ώστε να είναι εφικτές οι πλύσεις των πεών και των οσχέων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
ΠΥΡΑΥΛΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
2.751
Πόντοι:
7.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Trizoni, mauros gatos(1) και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού