Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα τέλειωσα αργά από τη δουλειά, στις 12 και μισή, αλλά αντιμετώπισα την κατάσταση από την αισιόδοξή της πλευρά, ότι θα μπορούσα επιτέλους να δω τη Μίκη για την οποία τόσα έχουν γραφτεί Χαμόγελο. Πριν επισκέφθηκα για εθιμοτυπικούς λόγους το άλλο με τα σκαλιά, αλλά η κοπέλα λέμε δε βλεπότανε, όμως ο τσάτσος επέμενε ότι θα έπρεπε να της δώσω μια ευκαιρία Money Mouth. Να σημειώσω επίσης ότι λόγω της ώρας και κάποιων δυσάρεστων περιστατικών ήμουν πολύ επιφυλακτικός και καχύποπτος με άλλους συναγωνιστές, ιδιαίτερα με κάποιους μετανάστες. Τέλος πάντων, στο σαλονάκι της Μίκης περιμέναμε 7 άτομα. Περιγραφή για τη Μίκη: όμορφη κοπέλα, γύρω στα 25, ξανθιά, κοντά στο 1,70, ωραίο σώμα με μικρό, στητό, λαχταριστό Γλώσσα στήθος. Ανκοίνωσε ότι κάνει πίπα ακαπέλα, πρωκτικό και φιλιά στο στόμα και τότε ένας αγροίκος άρχισε να ζητά διευκρινήσεις τι και πώς και ξαφνικά τα πήρε και αποχώρησε (ο αγροίκος). Η Μίκη μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή, μου σκούπισε το πουλί με ένα μαντιλάκι, έκατσε ανάμεσα στα πόδια μου και μου έκανε μια ωραία πίπα. Μετά της είπα ότι δε θέλω σεξ, μόνο να ξαπλώσει δίπλα μου και να μου τον παίξει χωρίς καπότα, ενώ είχα τη μία ρόγα της σχεδόν μέσα στο μάτι μου Χαμόγελο. Έτσι, με μια πολύ χαλαρή και μακρόσυρτη μαλακία, ανακουφίστηκα και η Μίκη με περιποιήθηκε, με σκούπισε, πλύθηκε κι εκείνη και με καληνύχτισε. Έφυγα ικανοποιημένος, σκεπτόμουν μόνο Χμμμ; γιατί δεν γάμησα και λιγάκι, ένα πισωκολλητό, κάτι τέλος πάντων, να έχω και δυο τρεις εικόνες παραπάνω, αλλά περιορίστηκα στη μαλακία. Πάντως, αν με ξαναφέρει ο δρόμος τέτοιες ώρες στο Μετάξι θα είναι από τις πρώτες μου επιλογές Κουλ

Γενικά για το μπουρδέλο: Μπόχα και δυσωδία, ζήτημα αν αλλάζουν τα σεντόνια μια φορά τον μήνα. Αίσχος Θυμός.

Τσάτσος: Δεν φάνηκε καθόλου, φεύγοντας δε τον είδα που κοιμόταν Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Μίκη
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού