Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πεμπτη πρωι οι καβλες στο κοκκινο ο χρονος μου περιορισμενος οποτε ηθελα ενα γρηγορο χτυπημα. Παρκαρω επι της αχαρνων σχεδον γωνια με φωκαιας και αρχιζω το ψαξιμο.
Δεν μου πηρε πολυ μολις στο 2ο μπουρδελο που μπηκα για αναγνωριση τον εχωσα κιολας.
Η τσατσα μου παρουσιασε ενα αδυνατο κοντο κοριτσακι με μικρουλι κωλο και μικρο βυζακι, μετριο προσωπο και μαλλια πιασμενα κοτσιδα.
Αρχισαμε κετευθειαν με γυμνο τσιμπουκι το οποιο ομως εκανε με μεγαλη προσοχη και τελειος επιφυλακτικα σε σημειο που δεν ενιωθα και τιποτα οποτε της ειπα να βαλουμε την καποτα. Εκει καπως τα πραγματα εγιναν καλυτερα και ηρθε η στυση που προηγουμενος πρωι πρωι μου ειχε σκασει στον εγκεφαλο και με οδηγησε μεχρι τη φωκαιας.
Ειχαμε και λιγο γλυψιμο στα μπολς οποτε φτανοντας στο τελος της πιπας ακολουθησε μια σταση πισωκολλητο στα 4. Το μουνακι της αρκετα σφιχτο ο πουστος μπηκε στην αρχη με λιγη δυσκολια αλλα μετα ανοιξε για τα καλα.
Την πηδησα μεχρι να χυσω με την κοπελιτσα να κοιταει τον τοιχο διπλα αλλα χωρις να εχει καμια αντιρρηση για την δυνατη ενταση του πηδηματος.
Εχυσα σκουπιστικα ντυθηκα και εφυγα
Αυτο που ηθελα ενα γαμησι στα γρηγορα και με χαμηλο κοστος το πηρα και γεια σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2011
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού