Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σήμερα το πρωί είπα να επισκεφτώ την Πάολα στο Φ134Β αλλά είχε άλλο κομμάτι, καλό έδειχνε με μεγάλα φυσικά βυζιά για όσους ενδιαφέρονται. Εγώ δεν είμαι fan κι έτσι αποχώρησα. Βγαίνω έξω και λέω ας μπω στην τύχη δίπλα να δω το περιεχόμενο. Ανεβαίνω σκάλες πολλές αλλά δε μασάω, λες η τύχη να μου επιφυλάσσει κάτι καλό στο τέλος? Στα τελευταία σκαλιά ακούω το Ρουμανάκι να μου λέει πίσω από την κουρτίνα κάθισε κι έρχομαι μωρό μου. Μπαίνω στο σαλόνι και σε δυο λεπτά έρχεται το μωρό. Petite σε όλη τη σημασία της λέξης. Τα 45 κιλά που λέει ο συναγωνιστής SPEED τα πιάνει δεν τα πιάνει. Ερχεται κοντά μου και με ρωτάει: Θέλεις με μέλι ή χωρίς? Αρχίζει τα γλωσσόφιλα, τα χάδια, φιλιά στο λαιμό, χούφτωμα και από τις δύο πλευρές.... Ρε πούστη μου λέω, εμείς θα το κάνουμε στο σαλόνι έτσι όπως πάμε!!! Δεν μπορεί σκέφτομαι το μωρό πρέπει να είναι δύναμη. Μου περνάει απ' το μυαλό πως μπορεί να εισπράξω και καμιά ξεπέτα αλλά λέω το κλασικό δε γαμιέται και το αποφασίζω. Πάμε της λέω ενώ συνεχίζεται το χαμούρεμα και στα όρθια. Πήγαινε μου λέει με την κυρία κι έρχομαι. Η πατσά με οδηγεί ευγενικά σε ένα δωμάτιο μέσα και τρώω έκπληξη. Δίνω το εικοσάρι και ετοιμάζομαι. Το δωμάτιο είναι τεράστιο, με μεγάλο κρεβάτι που καλύπτεται από καθαρά σεντόνια. Εχει καθρέφτες για να βλέπεις και ένα νιπτήρα σε άριστη κατάσταση εμφάνισης και καθαριότητας. Το καλαθάκι καθαρό, πάτωμα ξύλινο και κρυφός φωτισμός στο ταβάνι. Μπουρδέλο - studio 1-0. Πέντε λεπτάκια αργότερα ακούω τα τακούνια να πλησιάζουν. Μπαίνει το μωρό μέσα γδύνεται και αρχίζει η μάχη. Φιλιά παντού, χάδια, σωματική επαφή ανάμεσά μας, όλα τέλεια. Το εργαλείο έχει γίνει κάγκελο και δεν το έχει ακουμπήσει ακόμα! Τα χέρια μου περιεργάζονται το μουνάκι της και το κωλαράκι της κι έτσι έχει αρχίσει να υγραίνεται. Το μωρό συνεχίζει με πίπα αριστοτεχνική. Γλείψιμο κορμού, κεφαλιού, αρχιδιών, και ξανά απ' την αρχή, τέλεια. Εγώ της έχω πει να τελειώσω στο στόμα, κι έτσι κάποια στιγμή με ρωτάει αν θέλω μουνάκι και μετά πίπα πάλι. Δεν είπα όχι, καθώς σκέφτηκα να την δοκιμάσω κι έτσι. Βάζει λάστιχο, λίγο σάλιο και νάτην καβάλα. Το μουνάκι της είναι στενό και δυνατό κι έκανε καλό παιχνίδι για αρκετή ώρα. Κι επειδή πριν έβλεπα στον καθρέφτη το πίσω σύστημα το οποίο ήταν σκέτη καύλα, είπα να δοκιμάσω και λίγο πισωκολλητό. Στάση τέλεια με δυνατό σπάσιμο της μέσης και αντοχή στο σφυροκόπημα. Η κωλοτρυπίδα ήταν κάγκελο και καθώς έβαζε και το χέρι της, μία στα αρχίδια μου και μία να τραβάει το κωλομέρι και να τεντώνει την κωλοτρυπίδα κι άλλο καύλωσα περισσότερο και ζήτησα κώλο που δεν προσφέρεται. Συνέχισα έτσι και τέλειωσα εκεί. Με ξεζούμισε σπρώχνοντας και σφίγγοντας μέχρι να τραβηχτώ. Αν έφευγε όπως κάνουν οι περισσότερες δεν θα με χάλαγε καθόλου καθώς η συνεδρία ήταν απρόσμενα καλή. Εκπληξη νούμερο δύο της ημέρας. Γύρισε και με αγκάλιασε κι άρχισε πάλι τα φιλιά και τα χάδια. Και όταν ξάπλωσα κι εγώ ήρθε δίπλα μου και πιάσαμε την κουβέντα. Τα χάδια αμφιπλεύρως συνεχίστηκαν για αρκετή ώρα ακόμα. Συνολικά έκατσε μαζί μου 15 λεπτά μετρημένα. Μπουρδέλο - studio 4-0 (ένα για το sex, ένα για το aftersale service κι ένα για τη διάρκεια). Το μωρό είναι απλά τέλειο. Εμφάνιση πολύ καλή, διάθεση κορυφαία, υπηρεσίες κορυφαίες επίσης, τι άλλο να ζητήσεις? Thanks μωρό! θα τα ξαναπούμε το συντομότερο.

9 εμφάνιση γιατί μου αρέσει το petite
9 συμμετοχή επειδή δεν πήρα κώλο, αλλιώς 10.
9 καθαριότητα δεν πρέπει να γινόταν καλύτερα
9 η πατσά γατί μου τα πήρε μες στο χαμόγελο και την ευγένεια και δεν ενόχλησε για 15 λεπτά
10 parking με το bike

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού