Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πριν λίγες μέρες πέρασα από το ίδρυμα και το μωρό αφού ήρθε κοντά και με άφησε να της πιάσω το κωλαράκι και αφού μετά από την ερώτησή μου μου είπε πως κάνει ελεύθερο στοματικό, 69, πιασίματα ελεύθερα, με παρέσυρε να την δοκιμάσω (όμορφη με καλό βυζί και ωραίο κώλο). Με πήγε μέχρι το δωμάτιο αγκαλιά, με ξαλάφρωσε από το 20άρι μου και με άφησε να ετοιμαστώ. Λίγο μετά ξαναήρθε, μου δίνει μία και με πετά πάνω στο κρεβάτι. Πέφτει πάνω μου, με αγκαλιάζει, και αρχίζει τις ερωτήσεις. Που μένεις? είσαι παντρεμένος? κλπ κλπ. Οταν της είπα μου ζήτησε να την πάρω μαζί μου. Δεν αφήνω τη γυναίκα μου της είπα. Μαζί μου λέει, θα με έχεις κάπου. Ξέχνα το της είπα, κι έτσι άρχισε το παιχνίδι. Βάζει προφυλακτικό χωρίς να με ρωτήσει αν θέλω (ήθελα) και αρχίζει την πίπα. Καλή αίσθηση με χρήση της γλώσσας. Εγώ χάιδευα μουνί και κώλο. Σε κάποια φάση της λέω να έρθει από πάνω 69 για να βλέπω. Είπε όχι, έκοψε την πίπα, έβαλε κρέμα και με καβάλησε. Κουνήθηκε λίγο πέρα δώθε και πριν προλάβω να το καταλάβω με ρωτάει αν θέλω πισωκολλητό. Αντε πάμε να δούμε λέω. Της τον βάζω στο μουνάκι αλλά με την κρέμα δεν είχε καλή αίσθηση. Τον βγάζω και της τον ακουμπάω στην κωλοτρυπίδα. Οχι κώλο μου λέει, μόνο αν με πάρεις από εδώ. Δε γαμιέσαι λέω από μέσα μου! Της τον ξαναβάζω στο μουνί και μετά από ώρα προσπάθειας έχυσα.

1 στην πατσά που έλειπε
10 parking με μηχανή απ έξω
3 συμμετοχή γιατί δεν έκανε αυτά που υποσχέθηκε

Φεύγοντας άκουσα και την άλλη την Αντριάνα να προσπαθεί να ψήσει κάποιον συναγωνιστή μαζί με την Αλέσια.
Ισως να τις είχα πάρει μαζί αλλά δεν ήρθαν μαζί στο σαλόνι.
Δεν θα ξαναπάρω πάντως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλέσια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού