Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρασκευή 15 Απριλίου μερικές μέρες πριν την αναχώρησή μου για τις διακοπές του Πάσχα στο νησί και η όρεξη για ένα "άδειασμα" παραμονές του ταξιδιού υψηλή, η διάθεση για ξόδεμα όμως περιορισμένη ελέω εγκράτειας λόγω των εορτών... Οπότε παρ' ότι φίλος των studio γενικότερα αποφάσισα να επισκεφτώ ένα μπουρδελάκι. Καιρό τώρα ήθελα να επισκεφτώ την Μπάρμπορα στο Φυλής 71Α αλλά την τελευταία φορά που πήγα έμαθα ότι έχει σταματήσει και τη θέση της έχει πάρει η Βίκυ η Πολωνή η οποία πέρσι είχε την απογευματινή βάρδια. Τη Βίκυ δεν την είχα πάρει ποτέ, πλην όμως την τελευταία φορά μου είχε κάνει πολύ καλή εντύπωση στο πέρασμά της στο σαλόνι και αυτή είχα στο μυαλό μου να επισκεφτώ στην επόμενη τσάρκα μου. Όπως και έγινε, άφιξη στο σπιτάκι στις 16:15 με τα πόδια καθώς το αμάξι το είχα παρκάρει αλλού, η Βίκυ ήταν σε δωμάτιο με συναγωνιστή, την περίμενα λίγο για να την ξαναδώ πριν δώσω το 20άρικο. Το πέρασμά της απ' το σαλόνι με εντυπωσίασε ξανά, πανύψηλη, μαύρο καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους βαμμένο (το φυσικό της καστανόξανθο), πράσινα μάτια, βυζάρες και ωραίος πλην ελαφρώς πεσμένος κώλος αλλά γενικά Ο.Κ. Το κακό όμως είναι ότι το κορμάκι αυτό που εμφανίζεται η Βίκυ στο σαλόνι και σε κάνει να πιστεύεις ότι έχεις να κάνεις με μουνί ολκής, καλύπτει τις αρκετά σοβαρές ατέλειές της που είναι το ΠΟΛΥ πεσμένο και καθόλου σφιχτό στήθος, παρ' ότι μεγάλο, όπως και μία ελαφριά μπάκα... Τέλος πάντων αφού ακούω και το πρόγραμμα όπου περιελάμβανε 69 ΚΑΙ ακάποτο στην τιμή, περνάω στο δωμάτιο δίνοντας το 20άρικο και παίρνοντας για μία ακόμα φορά τη διαβεβαίωση απ' την τυπικά ευγενική πλην όμως ελαφρώς γρουσούζα τσατσά ότι δε θα χτυπήσει την πόρτα στο 10λεπτο (αυτήν τη λεπτομέρεια την ανακοινώνει και στο σαλόνι). Το δωμάτιο πολύ καλό από καθαριότητα με ελαφριές όμως ελλείψεις όχι σπουδαίες όμως. Σε λίγο μπαίνει η Βίκυ με αρκετά φιλική διάθεση στην αρχή, συστηνόμαστε, γδύνεται αμέσως και ξαπλώνει πλάι μου στο κρεβάτι φαινομενικά χαλαρή αρχίζοντας αυτή τα χάδια κι εγώ τις φιλοφρονήσεις. Σύντομα αρχίζει τα φιλιά γύρω απ' την επίμαχη περιοχή και ένα φανταστικό γλείψιμο στ' αρχίδια και φιλιά στον πούτσο μέχρι που καταβροχθίζει τον πούτσο χωρίς καπότα ο οποίος είχε ήδη αρχίσει να κορδώνεται. Η πίπα της μέτρια, το καλό είναι ότι γλείφει τα αρχίδια ανά διαστήματα. Συνεχίζει την πίπα σε πλάγια θέση ώστε να μπορεί να δεχτεί το ανάλογο χούφτωμα στον εντυπωσιακό τουρλωμένο κώλο της. Αυτό που μου έκανε εντύπωση και τελικά διαπίστωσα ότι χαρακτηρίζει όλη την πράξη είναι το ότι ακόμη και στα μικρά διαλείμματα που έκανε δεν έβγαζε κουβέντα. Κάποια στιγμή με δική της πρωτοβουλία γυρνάει σε στάση 69 όπου συμμετείχα γλείφοντας το μουνάκι της ενώ είχα την κωλάρα της πάνω απ' το κεφάλι μου. Κάποια στιγμή σταματάμε και της ζητάω να κάνουμε ισπανικό στο οποίο ανταποκρίθηκε επιτυχώς αφού πρώτα έγλειψα τις ρώγες της και εισέπραξα με κάπως άκομψο τρόπο τα παράπονά της όταν βρήκα ρώγα με τα δόντια... Μου λέει "φυσικό δεν είναι να πονάω όταν το ίδιο λάθος κάνουν τόσοι πελάτες σε μία βάρδια; Εγώ μία φορά αν σου δαγκώσω τον πούτσο κατά τη διάρκεια της πίπας θα πονέσεις". Κάνω πως δεν άκουσα και αφού ξαπλώνω έρχεται αυτή από πάνω μου με την πλάτη γυρισμένη σε 'μένα και τη γάμησα έτσι κάμποση ώρα χουφτώνοντας παράλληλα τα κωλομέρια της, η συγκεκριμένη στάση πρέπει να είναι και η καλύτερή της αφού μπαινοβγαίνει πολύ καλά. Βέβαια πάντα αμίλητη, ούτε λέξη. Κατόπιν αφού τη βάζω ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού της γλείφω λίγο το μουνάκι και την παίρνω ιεραποστολικά ενώ αυτή τυλίγει με μαεστρία τα πόδια της γύρω απ' τη μέση μου. Ακολουθεί με δικιά της πρωτοβουλία πισωκολλητό στο οποίο αντέχει πραγματικά πολύ σφυροκόπημα. Ενώ ήμουν έτοιμος να τελειώσω τη ρωτάω χωρίς να περιμένω θετική απάντηση είναι η αλήθεια αν μπορώ να χύσω στα κωλομέρια της χωρίς καπότα. Με εξέπληξε απαντώντας θετικά, διευκρινίζοντάς μου όμως να τη χύσω μόνο στα κωλομέρια και όχι στην κωλοτρυπίδα. Έτσι και έγινε καθώς σε λίγα δευτερόλεπτα της έχυσα πρώτα το ένα κωλομέρι και μετά το άλλο εκλαμβάνοντας μια δυσφορία από μεριάς της επειδή έβγαλα πολλά "ζουμιά"... Μου λέει "χάλια μ' έκανες, πώς θα πάω στον επόμενο πελάτη; Εσείς οι άντρες αν σας δώσουν το δικαίωμα να κάνετε κάτι το παρακάνετε". Ε εκεί δεν κρατήθηκα και της είπα "δε νομίζω ότι είναι στο χέρι μου το πόσο θα χύσω, άλλωστε όταν σε ρώτησα αν μπορώ να το κάνω δεν το αρνήθηκες". Αφού σκουπίστηκε καλά μετά από λίγο αποχώρησε χαιρετώντας ευγενικά παρά την προηγούμενη δυσφορία της. Μετά από λίγο έφυγα κι εγώ και η τσατσά με χαιρέτησε κι αυτή φεύγοντας. Εν τέλει το συμπέρασμα είναι πως μπορεί μεν κάποιος με ένα 20άρικο στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι να τα κάνει ΟΛΑ (69, ακάποτο, cob κ.τ.λπ.), μπορεί η Βίκυ γενικά να είναι πρόθυμη και δεκτική σε ό,τι της ζητήσεις στο δωμάτιο, πλην όμως είναι κομοδίνο, ελαφρώς γρουσούζα και η διάθεσή της είναι στο πάτωμα δείχνοντας όχι μόνο να μη γουστάρει (πλέον;) τη δουλειά που κάνει αλλά να βλέπει και τους άντρες με μισό μάτι. Αναπόλησα για μία ακόμη φορά την πρόσχαρη Μαριάννα του Φυλής 136 που ήταν πραγματικά απ' τα πιο χαριτωμένα και ευδιάθετα GFE που έχουν περάσει ποτέ απ' τη Φυλής. Παρά το πακέτο υπηρεσιών μόνο με ένα 20άρικο δε νομίζω να ξαναπάω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού