Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την ίδια ημέρα το πρωί είχα πάει στο Φ65, στην Κάρμεν. Έχω γράψει και κριτική. Έλα όμως που δεν μου είχαν φύγει οι κάβλες και ξαναπήγα στην περιοχή το απόγευμα κατά τις 18:30, προς αναζήτηση της Χριστινούλας στο Φ69. Δυστυχώς για μένα (ευτυχώς για άλλους συναγωνιστές!) ήταν τίγκα το μαγαζί. Τα δωμάτια όλα γεμάτα και άλλα 7-8 άτομα στο σαλόνι! Γάμα τα! Θα γαμούσα στις 12 το βράδυ! Απογοητευμένος λοιπόν φεύγω και κάνω μια τσάρκα. Και βλέπω την Άννα. Εντάξει, είναι πολύ όμορφο μουνάκι. Πράσινα ματάκια, κορμάρα, μικρούλα, τι άλλο θέλεις! Αλλά εμένα με συνεπήρε πιο πολύ η τσατσά, ξέρετε αυτή η μουνάρα που είναι και στο 69. Ε, άρχισε να μου λέει τα κλασσικά της "είναι αστέρι, θα σε κάνει να χάσεις το φως σου, ούτε η γκόμενά σου δεν θα σου έχει κάνει αυτά τα πράγματα" και άλλα τέτοια. Επειδή λοιπόν κάτι τέτοια λέει και όταν είναι δίπλα στο Χριστινάκι (κι έχει φυσικά δίκιο!!!), έτσι αποφάσισα να μπω. ΟΚ, καλά πέρασα αλλά όχι επιπέδου Χριστίνας. Πάντως ήταν καλή. Δεκτική, χαμογελαστή, ωραίο τσιμπούκι (με λάστιχο) και πολλά χαδάκια και φιλάκια. Με έκανε τούμπανο γρήγορα και την πήρα ιεραποστολικά για να βλέπω τα ματάκια της!!! Πολύ καλή συμμετοχή και κραυγούλες κάβλας (ψεύτικης ή μη!). Όταν ένιωσα το τέλος να έρχεται, την γύρισα στα 4 κι εκεί κατέθεσα. Γαμάτη θέα της κωλάρας της και την στήνει καλά. Καθώς την γαμούσα έτριβα και την κωλοτρυπίδα της σιγά-σιγά.
Μπορεί και να ξαναπήγαινα, why not? Ωραίο μουνάκι και αρκετά καλές υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού