Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατιάτικες κάβλες. Πηγαίνω Φυλής και κόβω τσάρκες. Πολύ καλό επίπεδο θα έλεγα σε όλη την Φυλής, αλλά εμένα μου κόλλησε η Κάρμεν! Καλά έκανα και μπήκα, τώρα διάβασα τις κριτικές γι' αυτήν.
Είναι όπως τα λένε οι συναγωνιστές, κουντούλι, μελαχροινούλι, petite, με λυγερό κορμάκι. Σκάω το εικοσάρι και μπαίνω. Δεν άργησε να έρθει. Αρχίσαμε χαμούρεμα. Μετά καθαρίζει τον πέουλα με μαντηλάκι, μέχρι και τ' αρχίδια (τα οποία είχα φρεσκοξυρίσει το προηγούμενο βράδυ!). Αρχίζει πίπα άνευ (σπάνια αφήνω, αυτή ήταν μία από τις εξαιρέσεις), αρκετά καλή. Πρσπάθειες deepthroat από μόνη της αλλά δεν τα πολυκατάφερνα. Και δεν έχω και 20ποντο καβλί! Παρόλα αυτά το πάλευε και προσπαθούσε! Ρούφηγμα και τρελλά φτυσίματα στο πουτσοκέφαλο. Έπειτα την βάζω μπρούμητα στο κρεβάτι κι εγώ μπροστά της. Συνεχίζει πίπα και εγώ να γλύφω δάχτυλο και να την κωλοδαχτυλιάζω. Καμία αντίρρηση! Στην συνέχεια την στήνω στα 4 και της τραβάω μια κωλογλυφάδα άλλο πράμα! Ανταποδίδω τα φτυσίματα στην κωλοτρυπίδα της και την κάνω μούσκεμα! Μετά μπήκα μέσα απευθείας. Ούτε κρέμες ούτε τίποτα, παρόλο που είχε φέρει μαζί της. Αλλά την είχα σαλιώσει τόσο που πραγματικά δεν νομίζω να χρειαζόταν να βάλει και κρέμα! Γι' αυτό και δεν το έκανε. Μπήκα μέσα από την πίσω τρύπα και το καταευχαριστήθηκα! Γαμώ τα κωλαράκια, δέχεται σφυροκόπημα παρόλο που ζορίζεται. Στενό σουφράκι όμως. Όταν άδεισα και άρχισα σιγά-σιγά να βγαίνω, η καπότα είχει μαγκώσει στο στενό της κωλοτρυπίδι. Το κατάλαβε και μου έπιασε τον πούτσο μαζί με την καπότα και τον τράβηξε έξω. Αν δεν το έκανε η καπότα θα έμενε μέσα η μισή κι η άλλη μισή θα κρεμόταν έξω από το κωλοτρυπιδάκι της! Στο τέλος, όπως είπε κι ο συναγωνιστής, πήρε το μαντηλάκι και μου έβγαλε την καπότα.
Νομίζω ήταν πάααααρα πολύ καλή εμπειρία. Εννοείται ότι θα την ξανατιμήσω! Μπράβο Κάρμεν!

Το 1 στο "Συμπεριφορά Τσάτσου" μπήκε γιατί δεν βγήκε καν.
Το 8 στο "Πρόσβαση Παρκινγκ" μπήκε γιατί ήμουν με την μηχανή Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού