Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
απορω καταρχην γιατι με τοσα ηλιθια ποστ που γραφω δεν εχω φαει ακομα ενα warned muted κ τα ρεστα....τελος παντων για να δικαιολογησω λοιπον την παρουσια μου στο σαιτ θα γραψω με την οπτικη γωνια την δικια μου λοιπον

καταρχην εμφανισιακα δεν μου αρεσε αλλα επειδη εχει γινει σαλος ειπα για την εμπειρια βρε αδερφε





ΕΜΦΑΝΙΣΗ--->ειναι ηλικια δεν καταλαβα καθως ειναι σκοτεινα ουτε εμφανιση μπορω να μιλησω απολυτα...ξανθια μετριο υψος κοντο μαλλι φατσα σχετικα καλη κορμι αρκετα μετριο για μενα κ βυζι κανονικο για μενα το λεω αβυζο....



ΤΟ ΔΙΑΤΑΥΤΑ---->μπαινει μεσα τις λεω δεν νομιζω να κανεις τιποτα περιεγα μου λεει τι εννοεις τις λεω τιποτα ακαποτα,μου λεει εσυ τι θελεις,λεω καποτεισον εννοειται...αρχιζει τσιμπουκλεν κ μετα εγλειψε αρχιδια...φανταστειτε πως κανουν οι γεροι οταν τρωνε σουπα που κανουν αυτο το σρλουυυυυυυυυυπππππ...ετσι εκανε κ μετα μου ριχνει μια ροχαλα που με πηρε κ στην μουρη...πωπω λεω θα τις φαμε κιολας...μετα πισοκωλετεν εις το κρεβατιον οπου μου ελεγε γκαμα με σκισε με ρικτα μου ολα μεσα μετα την επαξα κ στο ορθιο πισοκωλλητεν οπου δεν θα πω οτι γουσταρε παντως στο ορθιο μου φαινεται της αρεσε περισσοτερο καθως φαινοταν οτι γενικα μια διαστροφη την ειχε..εγω δεν βολευομουνα καθολου γιατι ειχε κανει πολυ πισω κ εβρισκα κρεβατι κ ετσι δεν μπορουσα να σπρωξω...μετα μου το γυριζει στο τσιμπουκι μαλακια super set οπυ κ σε λιγο εχυσα δηλ μετα απο κανα 3 λεπτο αλλα η αληθεια ειναι οτι τρεμανε τα ποδια μου απο την καυλα κ ειδικα οταν την ωρα που εχυνα τον εβαλε στο στομα εχυσα κ καθησε 5 sec κ σηκωθηκε λες κ χτυπησε το κουδουνι για διαλλειμα..χαχαχαχα



ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ---->εμενα δεν ειναι του γουστου μου τετοιες αλλα μιας κ πρεπει να σχολιασω να πω οτι αυτο που μ αρεσε ειναι οτι γαμιοταν με το στρινγκακι που εμενα με τρελαινει αυτο κ οτι δεν ειμαι λατρης τετοιου γαμισιου της χλεπας της αλητειας κ του σφυροκοπηματος...οποτε τα συμπερασματα δικα σας..εσας μαλλον θα σας αρεσει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2008
Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού