Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δωρα...ξανθια ρουμανα με ωραιο φρεσκο καμπυλατο κορμι!Πρεπει να εχει λιγα χιλιομετρα στην πιατσα αν λαβω υποψιν οτι μιλαει μονο αγγλικα κ την μητρικη της γλωσσα!Δειχνει οτι εχει θεληση να μαθει
Τζουλια..την περιγραφω αναλυτικα σε προηγουμενη κριτικη μου οταν την ειχα παρει στο Κασσανδρας 6 με το ονομα Τζανα!Δεν δειχνει καμια θεληση για το οτιδηποτε
Θα ειναι καθε πρωι εκει απο οτι μου ειπανε!
Τζανα-Τζουλια λοιπον...ειπα να της δωσω μια δευτερη ευκαιρια μπας κ εστρωσε αλλα ΔΕΝ!
Τι ειχες Τζανα τι ειχα παντα!
Η κοπελα απλα ειναι αχρηστη...αχρηστη ειπα ε?Γραψτε λαθος!
Απλα ειναι ξεπετα κ αποφευγει να γαμηθει οπως πρεπει!
Με το καλημερα πηγε να μου φορεσει την καποτα...κ αφου της την ειπα...πηρε την κατασταση στα χερια της η Δωρα κ αρχισε τα χαιδεματα!Απλα χαιδευει δεν κανει κατι αλλο!Η Τζουλια κοιταγε αμετοχη
Τζουλια...Ασχημα στησιματα,πιπα μια απο τα ιδια με αυτα που γραφω στην προηγουμενη κριτικη μου,τονους κρεμας κ παει λεγοντας!Αναθεμα κ αν εχω παρει πιο ασχετη πουτανα!
Δωρα...ναι μεν στο 7λεπτο αρχισε τα give me your milk κ αλλες τετοιες μαλακιες αλλα παιζει πολυ καλυτερη μπαλα απο οτι η αλλη!Χαιδευει,πιπωνει καλουτσικα,στηνεται καλα,παιρνει ωραιες εκφρασεις στο πισωκολλητο δεν ειναι κακη για τα δεδομενα παντα του 20αρικου!
Απο μπαλαμουτια μεταξυ τους ενα πεταχτο φιλακι στο στομα στις αρχες..κ αυτο υστερα απο παροτρυνση μου...κ κατι ψιλοχαιδεματα που εκανε η Δωρα στο ντουβαρι την Τζουλια!
Συνολο παραμονης μου στο δωματιο 15-20 λεπτα χωρις ο ευγενεστατος νεαρος υπηρετης να ενοχλησει
Στην Δωρα θα ξαναεδινα μια ευκαιρια στην αλλη ουτε με σφαιρες εννοειται!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Δώρα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού