Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βρέθηκα για πολλοστή φορά με την Εύα - έχω χάσει πλέον το μέτρημα. Την γνωρίζω και με
γνωρίζει πλέον καλά, υπήρχε εξ' αρχής χημεία μεταξύ μας και το σεξ που κάνουμε είναι
εκ των πραγμάτων εξαιρετικό. Για την εμφάνισή και την διάθεσή της δεν χρειάζεται να
σας κουράσω - την έχω περιγράψει σε προηγούμενες κριτικές και δεν έχει αλλάξει. Η
αλλαγή ετούτη την φορά ήταν το πρόγραμμα. Πήρα το φουλ με 80 Ευρώ. Μια ακόμη αλλαγή
που παρατήρησα ήταν ή αυξημένη πελατεία. Όταν αποχωρούσα περίμεναν 2 υπομονετικά, ενώ
και γω περίμενα συναγωνιστή να τελειώσει. Φαίνεται πως το VFM εκτιμάται τώρα που έχουν
σφίξει τα λουριά και οι μειωμένες τιμές σε συνδυασμό με τις εξαιρετικές της υπηρεσίες
της έχουν αποφέρει νέους πελάτες. Ας ελπίσουμε το παράδειγμα αυτό να το ακολουθήσουν
κι άλλοι.
Στην δράση τώρα: Η Εύα ήρθε με καλή διάθεση, καυλωτικό στριπτίζ, εκπληκτικό στοματικό,
παιχνίδια με τα βυζάκια της (ότι πιο όμορφο διαθέτει πάνω της), πουτσοσκάμπιλα παντού,
ισπανικό, απίστευτα παιχνίδια με τον δονητή, το γατάκι της καθαρό και απολαυστικό όπως
πάντα, δεν άργησε να με κάνει πύραυλο. Ανέβηκε πάνω μου σε στάση reverse cowgirl για
αρκετή ώρα και στην συνέχεια κάναμε μια στάση ακροβατική (δεν ξέρω πως την λένε ούτε
την έχω ξανακάνει) κατά την διάρκεια της οποίας κοιταζόμασταν να πηδιόμαστε στον
καθρέφτη με εκείνη να ρίχνει ματιές μια στον πούτσο μου να μπαινοβγαίνει μέσα της και
μια στα μάτια μου με λάγνο βλέμμα. Κάπου εκεί ήρθε το τέλος και η Εύα τον πήρε στο
στόμα για απόσταξη. Εκεί που νομίζω ότι έχω κάνει όλο το κάμα σούτρα μαζί της, μου
πετάει και μια καινούρια στάση και με τρελαίνει. Χρόνος παραμονής: μου φάνηκε αιώνας,
αλλά με βάση το ρολόι μου ήταν γύρω στα 25 λεπτά. Τι άλλο να πω? Εδώ και μόνο που τα
θυμάμαι μου σηκώνεται. Εύα, κοριτσάρα μου, να είσαι καλά!

ΥΓ. Υπηρεσία μια ευγενέστατη κυρία και το δωμάτιο καθαρότατο παρά την κοσμοσυροή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού