Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κανοντας σημερα τη βολτα μου στη φυλης ειχα απογοητευτει πραγματικα από την ποιοτητα των mlf στη φυλης και κυριως στην διδυμου, μεχρι που εφτασα στην ελλης οπου πηγα για να δω την ναταλι για την οποια ειχα διαβασει από συναγωνιστη στην ενημερωση.Βγαινοντας στο σαλονι η ναταλι αναφωνησα μεσα μου..επιτελους ένα mlf που πραγματικα αξιζει τον κοπο για να το επιχειρησω για καταθεση και πραγματι αυτό εκανα.Σαν εμφανιση είναι κανονικου αναστηματος και βαρους,με ξανθια μαλια που οι αφελειες καλυπτουν το μετωπο και προσωπο που μοιαζει αρκετα με την μιρειγ νταρκ ,γαλλιδα ηθοποιο οσοι γνωριζουν για τους παλιοτερους και επισημη αγαπημενη για πολλλα χρονια του αλεν ντελον,κατι που στη συνεχεια αποδειχτηκε ότι δεν ηταν τυχαιο,αρκετα σεξι γενικα σαν εμφανιση.Μπαινοντας στο δωματιο μ ένα υγρο μαντηλακι καθαρισε ολη την γεννητικη περιοχη και στη συνεχεια ξεκινησε ένα παρα πολύ καλο γλυψιμο σε ολη τη περιοχη εχοντας βαλει και το προφυλακτικο κατοπιν δικης μου επιθυμιας.Πολυ καλα λοιπον στην αρχη αλλα εξισσου καλα πηγαν τα πραγματα και στη συνεχεια αφου συνεχισαμε ιεραποστολικα για αρκετα λεπτα με καλη συμμετοχη από μερους της.Η εκπληξη όμως ηρθε στη συνεχεια αφου αλλαζοντας σε πλαγιαστα και χωρις να εχω βγει ουτε στιγμη από μεσα της βλεπω ότι εχει αρχισει να βαζει το χερι στη κλειτοριδα της και να τριβεται αρκετα ερεθιστικα και μ ενταση..εκει αρχιζα να πηγαινω πιο σιγα και για να κρατηθω αλλα και για να της δωσω τον πολυτιμο χρονο να τελειωσει αφου το εβλεπα ότι ηταν ετοιμη και αυτή τη στιγμη δεν ηθελα να την χασω.Πραγματι και αφου για αρκετη ωρα συνεχιζουμε ετσι ηρθε η στιγμη της καταθεσης από μερους μου αλλα και της δικης της ολοκληρωσης τελικα..στη συνεχεια ξαπλωσε αρκετα ανακουφισμενη εκφραζοντας την επιθυμια για υπνο σημαδι ότι όλα πηγαν καλα και για τους δυο μας.Μια πολύ αξιοπρεπης λοιπον επιλογη και μια πολύ ικανοποιητικη συνευρεση σημερα με την ναταλι για πρωτη φορα που την δοκιμασα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού