Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το ακορντεον δεν ειναι ασχημο οργανο οταν βρισκεται μεσα σε μια ορχηστρα...οταν ομως το ακουσεις μονο του ειναι καταθλιπτικο,μελανχολικο,απαισιοδοξο...ετσι καπως ξεκινησε και τελειωσε η χθεσινη πρωινη βολτα στο κεντρο της αθηνας.Μια αθιγγανη νεαρη ρουμανα στο πηγαιμο και ενας μελαμψος βαλκανιος στην επιστροφη ηταν οι μουσικες μου επιλογες στο γκριζο και απροσωπο μετρο.Αποβιβαστηκα γυρω στις 10 στο σταθμο του Μεταξιου..κατεβηκα την οδο των ελευσινιων μυστηριων....και εφτασα στη κωσταντινουπολεως.Η αναμονη στο σαλονι ξεπερασε το 10λεπτο και η τσα2 πηγε προς τη πορτα...την απετρεψα διασφαλιζωντας καθ αυτο το τροπο και τη δικη μου μετεπειτα συνευρεση..λεγωντας της οτι δε βιαζομαι..χαμογελασε και ξαναγυρισε στο παραβαν της.Βγηκε η Ελενη,χαμογελασε και στη συνεχεια περασα στο αλλο δωματιο που ηταν αδειο.Ηρθε με μικρη καθυστερηση...με φιλησε και αρχισαμε διαλογο για τη ζωη της στην αθηνα.
Ξεκινησε με τριψιμο των φυσικων βυζιων της πανω στο σωμα μου ενω με εγλυφε στο λαιμο και στις θηλες μου...τη ξαπλωσα πλαι μου και τηναρχισα σε ενα τρελλο μουνοδαχτυλιασμα...εβγαζε κραυγουλες και αναστεναγμους καβλας...αλλαζα τα δαχτυλα μου αφου τα περναγα και απο το στομα της και εκεινη τα ρουφαγε και τα εγλυφε..μετα απο κανα 5 λεπτο καβλο προκαταρκτικων και παιχνιδιων ..εβαλε τη καποτα με το στομα και αρχισε τη πιπα που ηταν βαθια και υγρη...
Της ζητησα να γονατισει στο πατωμα..ανοιξα τα ποδια μου και την εβαλα να γλυψει τις μπαλες που αυτη τη φορα ηταν ξυρισμενες.Εγλυφε σαν τσοντογκομενα ενω της εσπρωχνα το κεφαλι προς τα κατω..Στηθηκε στα τεσσερα με προσωπο στο καθρεφτη οπου αρχισα να παλινδρομω με μεγαλη ταχυτητα και βαζωντας τους αντιχειρες μεσα στο στομα της,,δεν δυσανασχετουσε με τιποτα και υστερα απο λιγο τελειωσα με την ελενη να φωναζει δυνατα.Φιληθηκαμε και ανανεωσαμε το ραντεβου μας για τις επομενες ωρες....εφυγα προς τη πολωνικη αγορα της οδου Ιουλιανου για προμηθεια πολωνικων εδεσματων και ποτων....
Επιστροφη υστερα απο 1και μιση ωρα...τα δωματια γεματα,,στο σαλονι μαυριδερος πλανωδιος πωλητης εσωρουχων...η ρωσσικης καταγωγης τσα2 σηκωσε το ακουστικο..υστερα απο λιγο κλειδωσε τη πορτα και εσβησε φως και αιρκο...!!Βγηκε η Ελενη και με κοιταξε με καβλα μες στα ματια...εχει πολυ εκφυλα γαλανα ματια και ωραιο προστυχο προσωπο...αν και προτιμω τις μελαχροινες αυτη ειναι απο τις πολυ ωραιες ξανθες γναικες που εχω συνευρεθει...!!!
Η τσα 2 ξεκλειδωσε και ανοιξε τη πορτα στον 50 αρη ημεδαπο που βγηκε απο το δωματιο...ξανακλειδωσε και εκανε συστασεις στον μικροπωλητη να μη περιμενει αδικα επειδη η κοπελα ειχε δουλεια...εκεινος προτιμησε να περιμενει...περασα στο δωματιο και περιμενα τουλαχιστον 20 λεπτα να τελειωσει η ελενη με τον αλλο πελατη και τον μικροπωλητη...ηξερα οτι θα τη κραταγα οση ωρα ηθελα αφου ειχε πεσει συρμα για κλεισιμο και δεν θα εμπαινε αλλος πελατης μεσα...Ο β γυρος ηταν πιο σκληρος,εκφυλος,φετιχιστικος,με δοσεις φαλοκρατισμου,σαδομαζοχισμου,σπαιντρεντομισμου,,,και την ελενα σε ρολο οδαλισκης εν κωνσταντινουπολεως....η κορυφωση ηρθε μετα απο 25 λεπτα και αφου καναμε οτι τρελλο μου ερχονταν στο πανω και κατω κεφαλι,,καθησα γονατιστος μπροστα στο στηθος της και της ζητησα να με χαιδευει,,μου ζητησε να μη χυσω στο προσωπο της..
Το σημαδι μου δεν ειναι και απο τις τεχνικες αρετες μου και ετσι αρπαξα το οργανο μου στις προτελευταιες παλινδρομησεις και εχυσα στο προσωπο της..προκαλωντας μια τη δυσσαρεσκεια της κοπελας που ομως ηταν ηρεμη...Αρχισα κατι ψευτοσυγνωμες οσο κοιταζε τα ματακια της και σκουπιζονταν...παρολα αυτα και τα ξεφτιλικια που της ειχα κανει κατα το β γυρο με αγκαλιασε και και με φιλησε ζεστα μεσα στο στομα...μειναμε για κανα διλεπτο σε αυτη τη τρυφερη και ρομαντικη σταση....
Στο γυρισμο και αφου ειχαν ικανοποιηθει η γεννητησιες ορμες ενα συναισθημα καταθλιψης με κυριευσε....λετε να φταιγε το β ακορνεον που ξαναπετυχα στο μετρο του γυρισμου??....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
240
Πόντοι:
3.007
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού