Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είχα σταμπάρει αφού η Ράνια ή Μαρινέλα ως περιγράφει η συναγωνιστής kokolongos είναι όμορφο μωρό.
Λεπτή πολύ με το υπέροχο φυσικό στηθάκι της μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή, αστιευτήκαμε με το συμβάν στο σαλόνι - όπου το δίδυμο της μπέρδεψε τα δωμάτια και τους έπιασε στο πισοκολλητό - και αφού ρώτησε αν ήθελα ακα μου την φόρεσε αμέσως όσο ήμουν χαλαρός (-) αφού έδειξε απογοητευμένη (!) που δεν το έκανε
Η πίπα της καθόλου καλή βαθιά μεν αλλά μετάαπό 10 τρομπαρισιές το έβγαζε με θόρυβο σαν να ανοίγεις σαμπάνια. Εγλυψε @@ πράγμα απάνιο την σήμερον ημέρα και συνέχισε το τρομπάρισμα το οποίο ουδόλως με έφτιαχνε.
Την γυρισα ανάσκελα να παίξω και γω λίγο για να αποκαταστήσω την σκληρότητα οπερ και εγένετο. Αισθηση καλή , έμεινα αρκετή ώρα μέσα της χαιδεύοντας την και γυρνωντας πλαγιαστά, αυτή όμως συμμετοχή μόνο για δειγμα (κάνα χάδι και μουγκα)
Τελείωσα με το χέρι της χαζευοχαιδευοντας τα ομολογουμένως υπέροχα στήθη της, αν δεν ήμουν αυπνος και δεν είχα πηδηξει 2 φορες ακόμα το τελευταιο 24ωρο (ειμαι και 45+) δεν θα είχα αναγκη το χεράκι της, το μωρό είναι υπέροχο.
Για το ότι άργησα να τελειωσω το σχολίασε αλλά δεν την πείραζε λέει αφού ήμουν μέσα στο 10λεπτο no problem.

Ισως να ξαναδοκιμασω ξεκουραστος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρινέλα
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.729
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού