Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη σήμερα στη Μιρέλα ένα βροχερό βραδάκι Κυριακής . Πρόκειται για ένα 20χρονο μοντελοπίπινο εκ Ρουμανίας με κορμί λαμπάδα, μικρό μεν αλλά σφιχτό βυζάκι με πανέμορφη πεταχτή ρόγα, και βελούδινο στην αφή κολαράκι.Χαμόγελο

Χαρακτηριστικά προσώπου πολύ έντονα με μακριά μαύρα μαλλιά. Γενικά είναι μια κοπέλα από αυτές που όταν περπατάνε έξω τρίζουν τα πεζοδρόμια.Γλώσσα

Τα δωμάτια της ήταν φίσκα γεμάτα από συναθλητές χρειάστηκε να περιμένω 40 λεπτά από τη στιγμή που μπήκα στο κατάστημα έως τη στιγμή που η Μιρέλα πέρασε στο δωμάτιο.Σπασίκλας

Τιμές από 30 το απλό 40 γλείψιμο και 50 το 69, τίποτα παραπάνω. Εγώ πέρασα με το απλό των 30.Μεγάλο χαμόγελο

Στο δωμάτιο τώρα τα προκαταρκτικά χαδάκια ήταν πολύ μικρής διάρκειας αλλά δέχθηκε όχι δυσάρεστα γλείψιμο στις πανέμορφες ρόγες της. Κατόπιν με ξάπλωσε στο κρεβάτι και πέρασε την καπότα σε ημιλυπόθιμο πέος σε στυλ κάλτσα.Λύπη Η πίπα της ήταν ιδιαίτερα μεγάλης διάρκειας αλλά γρήγορη και μονότονη και παρ΄ όλα αυτά κατόρθωσε σε σύντομο χρόνο να πετύχει κατοστάρα στύση. Για γλείψιμο στα @@ ούτε λόγος να γίνεται βέβαια. Λύπη Ήταν μεγάλη η επιμονή της στην πίπα τόσο που μου έδωσε να καταλάβω ότι ήθελε να με τελειώσει με αυτήν. Αμέσως την σταματώ και την ανεβάζω από πάνω στάση που πολύ έντεχνα και σε δευτερόλεπτα την απέφυγε κάνοντας τη δύσκολη. ΛύπηΗ συνέχεια δόθηκε με πισοκολητό όπου την είδα μεν να καυλώνει, αλλά και να πηγαίνει όλο και πιο πίσω μην αφήνοντας να την σφυροκοπήσω. Αγανάκτησα, και μ΄ αυτά και μ΄ αυτά κατόρθωσε να μου τον ρίξει οπότε το τέλος δόθηκε δυστυχώς χειρονακτικά ομολογουμένως όμως χωρίς βιασύνη.Εμμμμ

Με ευχαρίστησε και αποχώρησε με σταυρωτά φιλάκια αφήνοντας με μερικά ικανοποιημένο.

Να παρατηρήσω ότι επειδή η κοπέλα έχοντας τα δωμάτια της φίσκα γεμάτα, να μην μπορεί να αποδώσει τα αναμενόμενα, γιατί με τους πολύ μέτριους υπολογισμούς μου θα πρέπει να έχει πάνω από 60 επισκέψεις τη μέρα, και αυτό γίνεται σε συνδυασμό της εκρηκτικής της εμφάνισης με τις χαμηλές τιμές του καταστήματος.Λύπη

Σίγουρα είναι πολύ δύσκολο για μια κοπέλα να σφυροκοπιέται 60 φορές τη μέρα αλλά ας κάνει και λίγο κράτη ρε παιδάκι μου, μακροχρόνια σίγουρα θα της βγει σε καλό. Κατά τη γνώμη μου θα είναι πολύ καλλίτερο να έχει 30 υπερικανοποιημένους πελάτες από το να έχει 50 μη δυσαρεστημένους.

Επόμενη φορά από μένα ίσως υπάρξει αλλά μετά από πολύ καιρό.Κουλ

Ο χώρος αρκετά καθαρός για Βαρδάρη αλλά το στρώμα του κρεβατιού ήταν για τον πούτσο.

Υ.Γ. Στην διάρκεια της αρκετά μεγάλης παραμονής μου στο σαλόνι του καταστήματος έκανα και ένα μικρό γκάλοπ από εξερχόμενους συναθλητές και ομολογώ ότι δεν άκουσα κάτι το αρνητικό από αυτούς για την κοπέλα.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού