Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά απο μακρά περιήγηση στους δρόμους του αγοραίου έρωτα και έχοντας φύγει η Νάντια απο το μπουρδελάκι στην ευθεία είπα μην έχοντας άλλο χρόνο να τιμήσω το γυφτάκι την Μόνικα στο αριστερό σπιτάκι.Η Μόνικα είναι κοντή με πολύ λίγα παραπανίσια κιλά,μελαμψή με καστανόξανθα άλουστα μαλλιά.Μακιγιάζ πολύ έντονο με φτηνά καλλυντικά απο πλανόδιους Πακιστανούς μικροπωλητές και πρόσωπο σκυλέ.Μετρίας εμφανίσεως.Στο δωμάτιο μπήκε κουρασμένη και ξάπλωσε και εγώ φιλούσα το κορμί της.
Τα χασμουρητά της μου έδωσαν να καταλάβω οτι μάλλον ήταν κουρασμένή γιατι δουλεύει διπλοβάρδιες.Άρχισα είδη να μετανιώνω που είχα περάσει στο δωμάτιο μαζί της γιατί ποτέ μου δεν την είχα την συγκεκριμένη στις άμεσες προτεραιότητες μου.Το τσιμπούκι της ήταν γυμνό και χρησιμοποιούσε δόντι επίτηδες .Μετά απο μερικά ρουφήγματα της είπα να σταματήσει γιατί θα μου έγδερνε ον πούτσο.Έβαλε καπότα και τον ρούφηξε λίγο να μου σηκωθεί και εκεί διαπίστωσα οτι στο γυμνό τσιμπούκι το κάνει εσκεμμένα.
Για 69 ούτε λόγος.Την ανέβασα πάνω μου οπού έπιανα τα όμορφα φουσκωτά τριάρια γυμνά βυζιά.Το μόνο καλό σημείο της.Οι παλινδρομήσεις γινόταν μηχανικά και η ατμόσφαιρα ήταν γενικά ψυχρή.Την πήρα και ιεραποστολικά οπου και εκεί δεν υπήρξε καμία συμμετοχή τουναντίον ανέβαζε και έκλεινε τα γονατά της για να εμποδίζει την πλήρη παλινδρόμηση.Για κώλο δεν της έκανα καμία κουβέντα γιατί πολύ απλά δεν θα μου τον έδινε κανονικά.Μετά απο αρκετά μεγάλο παζάρι που με κούρασε αρκετά την έπεισα να της τα ρίξω στην κοιλιά της.Όπερ και εγένετο ντύθηκα αμέσως και αποχώρησα μετανιωμένος για την επιλογή μου.Επειδή η συγκεκριμένη είναι μέτρια και διεκπεραιωτική και κουρασμένη αρκετά δεν θα σας την συνιστούσα.Ευτυχώς που το αντίτιμο ήταν 15.Να τονίσω επίσης οτι δήλωσε Βουλγάρα.Το δωμάτιο που μπήκα ήταν μικρό και με μονό κρεββάτι κάτι που δεν μου πολυάρεσε ιδιαίτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού