Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τις διθυραμβικές κριτικές που διαβασα για την περίφημη αννα αποφάσισα να παω να δω ιδιοις ομμασι. Επισκέφτηκα λοιπόν τον εν λόγω οίκω στην αρχή περίπου της απογευματινής βάρδιας. Στο σαλόνι εμφανίστηκε η πιο πρόσχαρη και χαβαλεδιάρα τσατσα που εχω συναντήσει, η ευα. Αφου έκανε το χαβαλέ και ζέστανε το κλίμα παρουσίασε με τα καλύτερα λόγια την αννα( στην παρουσίαση εκτός απο το βασικό πρόγραμμα που κάνει ανέφερε πως δέχεται και τελειωτικό στο σώμα). Ενα νέο (κατω των 25) ομορφο αδύνατο κορίτσι με ωραίο στητο στήθος και στρογγυλά οπίσθια.Η συμπεριφορά της αννας στο σαλόνι ήταν οπως και της τσατσας, χαρούμενη και παιχνιδιάρα. Αυτο σε συνδυασμό με τις κριτικές που είχε πάρει ήταν παραπάνω απο αρκετά για να με κάνουν να μπω. Το δωμάτιο ηταν πολύ καθαρο για τα δεδομένα της περιοχής. Το σεντόνι φαινόταν αρκετά καθαρό οπως και το πάτωμα. Είναι ευρύχωρο, με ικανοποιητικό φωτισμό (οχι οπως κάτι αλλα μπουντρούμια που δεν βλεπεις την μύτη σου) και νιπτήρα. Μετά απο πεντάλεπτη αναμονή ηρθε η κοπέλα κουβαλώντας την ευχάριστη διάθεση και την "τρελα" που είχε στο σαλόνι. Ξεκινησε με ενα καλό στοματικό με εντονη χρήση της γλώσσας αλλα όχι deepthroat. Καλό αλλα οχι τιποτα το τρομερό. Στην συνέχεια και αφου ρώτησε, στήθηκε στα 4 οπου πραγματικά η θεα ειναι εκπληκτική. Μιλάμε για πολύ ωραιο αδυνατο νεανικό κορμι και βέβαια κορυφαίο οπίσθιο σύστημα! Αυτη η στάση ακολουθήθηκε μέχρι τέλους. Η κοπέλα συμμετέχει κατά την διάρκεια με βογγητά. Καθολη την διάρκεια ήταν πολύ καλή η συμπεριφορά της και δεν δυσανασχέτησε σε τίποτα. Συμπερασματικά λοιπόν. Υπηρεσία ευγενική που σε φτιάχνει ψυχολογικά. Χώρος αρκετά καθαρός. Κοπέλα πολύ ομορφη με σωματάρα. Συμμετοχή πολύ καλή. Αυτά νομίζω φτάνουν για να περάσεις καλά. Η βαθμολογία θα ήταν μεγαλύτερη αλλά δεν μου το επιτρέπει το σύστημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού