Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Αντριάννα την συνάντησα ενώ πήγαινα να ξαναβρώ τη Μιχαέλα. Είναι όμορφη κοπέλα όμως κι έτσι παρασύρθηκα στα ενδότερα του οίκου. Κατάθεση του οβολού στην υπηρεσία και είσοδος στο δωμάτιο. Καθαρό σεντόνι πάλι. Η Αντριάννα με το που μπήκε έβγαλε το στριγκάκι της αλλά κράτησε τη βυζοθήκη και άρχισε τις πεομαλάξεις. Εγώ δεν έχασα καιρό κι άρχισα την εξερεύνηση. Η στάση της όμως δεν διευκόλυνε τα πράγματα. Αφαιρώ την βυζοθήκη και βρίσκομαι μπροστά σε δυό πολύ ωραία φυσικά βυζιά μεγάλου μεγέθους. Τα αρπάζω στα χέρια μου και είναι εξίσου ωραία και στην αφή. Η Αντριάννα έχει ήδη τοποθετήσει την προφύλαξη σε όχι και τόσο σηκωμένο εργαλείο καθώς είμαι λίγο χαλασμένος που δεν μπορώ να εκτελέσω τα ελεύθερα πιασίματα που διαφήμιζε πριν λίγο η πονηρή τσατσά. Η πίπα της είναι άτεχνη, ρηχή με χρήση χεριών και κράτησε ελάχιστα. Υστερα παίξαμε δύο στάσεις. Αρχή με ιεραποστολικό με καλή θέση από μεριάς της και συνέχεια με πισωκολλητό στο οποίο η στάση της ήταν κακή και δεν επέτρεπε την πλήρη διάτρυση. Στην θέα της πίσω πόρτας είπα να πιάσω και λίγο να δω πως είναι... αλλά το μωρό είχε άλλη άποψη. Ούτε να την ακουμπήσω δεν ήθελε εκεί. Ρε συ μωρό, αν δεν θες να σε πιάνουμε, πρέπει να κάνεις άλλη δουλειά, της γραμματέως ας πούμε! Αποχώρησε όσο γρήγορα ήρθε με ένα απλό γεια. Τζάμπα το 20ρικο δεν πήγε, αλλά ούτε κι έπιασε πολύ τόπο. Δεν θα την δοκίμαζα ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού