Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαίνω πριν λίγες μέρες στο ίδρυμα όπου κάνει βάρδια η Μιχαέλα. Ψηλό μελαχροινό κορίτσι, με αδύνατο σώμα και όμορφο πρόσωπο. Δεν μου πήρε πολύ να αποφασίσω. Πληρώνω το παράβολο στην τσα και μπαίνω στο δωμάτιο. Σεντόνι φρέσκο και καθαρό μου έκανε καλή εντύπωση. Αρχίζω να αναρωτιέμαι αν αξίζουν τα εχτρα 30 των στούντιο. Η Μιχαέλα ήρθε λίγο μετά, γδύθηκε, και ξεκίνησε τις πεομαλάξεις για την ανόρθωση του εργαλείου. Κι εγώ όμως δεν έμεινα με σταυρωμένα τα χέρια. Τα πέρασα από παντού και αφού δεν παραπονέθηκε καθόλου συνέχισα την εξερεύνηση καθ' όλη τη διάρκεια των προκαταρτικών. Τοποθέτηση προστασίας και έναρξη πίπας με μπόλικη χρήση χεριών. Δεν είναι το πιο δυνατό της σημείο αλλά δεν με χάλασε κι όλας. Στη συνέχεια πήρε θέση για πισωκολλητό όπου στην θέα του υπέροχου πίσω συστήματό της και μετά από σχετικό σφυροκόπημα κατέθεσα. Το παιχνίδι όμως δεν τέλειωσε εκεί! Η μικρή, μόλις κατάλαβε πως καταθέτω, άρχισε ένα απίστευτο σπρώξιμο προς τα πίσω και ένα σφίξιμο που με ξεζούμισε όσο ποτέ άλοτε. 20 Ευραίοι που τιμήθηκα με το παραπάνω. Με φίλησε σταυρωτά κι αποχώρησε. Αναμένεται επανεκτίμηση σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού