Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 195 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα απο μια γριγορη βολτουλα στα σπιτια τις περιοχης κατελιξα στο φ84β (ο μαλακας) μπαινω μεσα με υποδεχετε η τσατσα και μου λεει πως εχει δυο κοριτσια σε αυτη την βαρδια και να περιμενω να βγουν απο το δωματιο.Ερχοντε τα κοριτσια μου λενε το προγραμα και αποφασιζω τρομαρα να μου ερθει να παρω την μια απο τις δυο (για παρτουζα δεν την εψινα παλι καλα).Μαυρομαλα γιρο στο 1,75 με μεγαλες βυζαρες φυσικες ωραιο κωλι και μια πεταλουδα τατουαζ στη μεση,ξεχασα να πω οτι εκανε ακα και εδινε και κωλαρακι.Μπαινει στο δωματιο χωρις να πει κουβεντα ξαπλωνει σε αποσταση και μου λεει με σπαστα ελληνικα αν θελω με καποτα η χωρις,της λεω με καποτα και χωρις να μου εχει σηκοθει καν βαζει καποτα και ξεκιναει μια χαλια πιπα με χερι και οχι τιποτα αλλο δεν με αφινε να πιασω τιποτα ετσι οπως ειχε κατσει και εκει που το εργαλειο αρχιζει να σηκονετε σταματαει την πιπα και στηνετε στα τεσσερα.Σε αυτο το σημειο εφαγα την ξενερα και λεω δεν γαμιετε κανε οτι ειναι να κανεις ισως στο γαμισι ειναι καλιτερη και εκει ερχετε η δευτερη ξενερα παω να της των βαλω και η γκομενα εβαζε κοντρα με το χερι και καλα πως ποναει και δεν με αφυνε να τον βαλω ολο μεσα να το ευχαριστιθω και εγω λιγακι.Μετα της λεω για κωλο βαζει δυο κιλα κρεμα παω να της τον βαλω αντε παλι κοντρα με το χερι και πανω που ψιλο βρικα ρυθμο μου εκανε παραπονα οτι εχω αργισει και εχει περασει η ωρα και πανω απο πεντε λεπτα δεν ηταν στο δωματιο.Με τα πολλα μην σας ζαλιζω φιλοι συναγωνιστες κατα τυχη μπορεσα και τελοιωσα παρολο που χτυπαγε την πορτα και η τσατσα,απο τα νευρα μου εριξα κατι μπινελικια κατα την εξοδο μου απο το δωματιο αλλα οι τσατσα και η τανα ειχαν εξαφανιστει και ετσι δεν το συνεχισα.Εγω εκει δεν υπαρχει περιπτοση να ξανα πατησω το ποδι μου ουτε για πλακα φαγανε μεγαλο ακυρο,τσαμπα και το 20ευρο με την καργιολα ξυνο μου το εβγαλε.
Γιαυτο το νου σας μαγκες μην την πατισετε και εσεις αμαρτια ειναι να πηγενουν τα λευτα μας τσαμπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2011
Υπηρεσίες
T.D.7
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
5.937
Πόντοι:
1.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού