Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχει γίνει πλέον must κάθε Παρασκευή παρέα με τον SPEED να κάνουμε μεταμεσονύκτια τσάρκα στο Μετάξι.
Πολύ συχνά στο συγκεκριμένο τσαρδί συναντούσαμε την Μαρία, η οποία ομολογώ πως μου άρεσε, αλλά δεν είχα επιχειρήσει το «επιπλέον βήμα».
Σήμερα όμως ήταν η σωστή στιγμή μιας και οι συγκύριες ήταν αρκετα ευνοϊκές.
Χρέη υπηρεσίας έκανε η Κατερίνα, ιδιοκτήτρια του ιδρυματος, την οποια είχα τιμήσει πάρα πολλες φορές όταν ακόμα αργαζόταν σαν κοπέλα, αρκετα χρόνια πριν, με τις καλύτερες αναμνήσεις.

Με αναγνώρισε, εγκάρδιος χαιρετισμός, πλακέτα. Αυθόρμητα την ρώτησα όταν μας παρουσίασε την Μαρία «Είναι καλή σαν εσένα?». Γέλασε και μου είπε : «Πέρνα και δεν θα χάσεις».
Και έτσι και έγινε.
Η Μαρία, (μιας και γι΄αυτή είναι η κριτική και όχι για την Κατερίνα), είναι Ελληνίδα, γύρω στα 30 όπως την έκοψα, με θηλυκό σώμα με πολλες καμπύλες, όχι ιδιαιτέρα σφιχτό. Μαύρα μακριά ίσια μαλλιά. Πρόσωπο έκφυλο αρκετα υποσχόμενο.
Λίγες κουβέντες με την είσοδο της στο δωμάτιο, με ρώτησε το όνομα μου και αρχίσαμε.
Πολύ καλά τα προκαταρκτικά της, με φιλιά και γλειψίματα από τον λαιμό μέχρι τους μηρούς. Καλή περιποίηση στα @@κια, με ρουφήγματα και γλειψίματα. Συνέχεια προκαταρκτικών, και τοποθέτηση σκούφου για το στοματικό.
Καλό, χωρίς να είναι κάτι το εξαιρετικό, με χρήση χεριού κατά διαστήματα, σε καμιά περίπτωση βαθύ.
Ισπανική δευτερολέπτων και χτυπήματα του «μικρού Cheyenne» στην γλώσσα της.
Δυο στάσεις ήταν αρκετές για το sex.
Ξεκίνημα με την Μαρία επάνω μου και εγώ να ασχολούμαι με το πλουσιο στήθος της. Και στην συνέχεια στα τέσσερα, όπου οι δυο (μπρος και πλάι) καθρεφτες, εδιναν μια πανοραμική εικόνα της όλης διαδικασίας. Κάποιο αναστεναγμοί και πρόστυχα λόγια από πλευράς της και το τέλος ήρθε έτσι.
Έβαλε το εσώρουχο της, εκατέρων ευγενικές ευχαριστίες και καληνύχτα.

Είχα πολλά χρόνια να καταθέσω στο Μετάξι, (εάν εξαιρέσεις μια τραγική συνεύρεση που είχα πριν ένα χρόνο περίπου στην Ιάσωνος με την Μαριάννα, όπου δεν κατάφερα να τελειώσω), και δεν πέρασα άσχημα.
Δεν ήταν κάτι το αξέχαστο αλλά ήταν μια τίμια λύση στα 15 ευρώ. Μια ευχάριστη ανάπαυλα απo τα studio
Γιατί όπως λέει και ο φίλος μου ο Farkeli : «Τα μπουρδελλα είναι η ραχοκοκαλιά της πορνείας»…...

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαίρη, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού