Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
παρα πολύ όμορφη κι εντυπωσιακή.. δεν θυμάμαι δυστυχώς το όνομά της...μου έκανε υποδοχή αυτή με την φίλη της πράγμα που με προδιέθεσε ιδιαίτερα θετικά... ήταν η μελαχροινότερη από τις δύο αν αυτό βοηθάει κάποιους... με το που άκουσα ότι κάνει και πρωκτικό βουρ...
με το που μπήκε μέσα όμως άλλαξαν όλα... άρχισε να μου τον γλύφει και πριν ακόμα καλά καλά ''πετρώσει'' ήθελε να την πηδήξω... τέλος πάντων άρχισε από πάνω αυτή, μετά εγώ από πάνω, μετά πισοκολλητο και μετά άρχισα το ξεκόλλιασμα... όπου βέβαια απο την τόση χρήση δεν διέφερε σε τίποτα από ένα ανοιχτό νιμού... αυτό που με εξόργισε ήταν ότι επειδή ήμουν κάπως κουρασμένος από την δουλειά αργούσα να χύσω... τί αργούσα δηλαδή, αντί για 5 έκανα 7 λεπτά.. με ρωτάει γιατί αργώ και αν πήδηξα πρόσφατα... της είπα ότι είχα πηδήξει την προηγούμενη μέρα... μου λέει... ''καλά από χτες και δεν μπορείς σήμερα??'' ε αυτό ήταν.. ξενέρωσα... μετά μου τον έβγαλε και άρχιζε να τον παίζει όπου όύτε κι εκεί έχυσα... και μου λέει ''άλλη φορά''... με το που βγήκα λέω στην τσατσά ''απαράδεκτη''
τέλος, θέλω να επισημάνω κάτι... επειδή λόγω της κρίσης παρατηρώ ότι τελευταία στα μπουρδέλα για να δελεάσουν τον κόσμο προσφέρουν είτε πρωκτικό, είτε ελεύθερο στοματικό θα ήθελα να επισημάνω ότι καλό ειναι να τα αποφεύγουμε όσο μπορούμε... και ιδιαίτερα το ελεύθερο στοματικό.. όπου στο εν λόγω ''κατάστημα'' προσφερόταν και αυτό.. γιατί εγγυμονεί πολλούς κινδύνους... σε κάποιο μπουρδέλο που δυστυχώς δεν το βρίσκω εδώ μέσα, είχα αφήσει κάποτε ο βλάκας μία να μου πάρει χωρίς προφυλακτικό... και μετά από λίγες ημέρες άρχισα να βγάζω κοκκινίλες, να μου τσούζει και να υποφέρω στον πόνο όταν κατουρούσα... πήγα στον γιατρό και διέγνωσε..... βλενόρροια... ευτυχώς με κατάλληλη αγωγή το ξεπέρασα... αλλά υπέφερα... για αυτό παιδιά... καλές οι καύλες, καλά τα πηδήματα αλλά.... προσοχή... αυτά είχα να πω.. ευχαριστώ για το χώρο και το χρόνο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2011
Μέλος
Εγγραφή:
20 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού