Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
24/7/07 Ώρα περασμένες 01:00, καταλήγουμε στο …ντέλο, με ένα φιλαράκι, μετά την τσάρκα μας. Πρώτη θετική εντύπωση ο χώρος…πολύ περιποιημένος και ασυνήθιστος για τα δεδομένα του Μεταξουργείου. Πολύ καλός φωτισμός ιδιαίτεροι εντύπωση μας έναν τα τρία κεράκια στο τραπεζάκι του Σαλονιού, ήταν ένα είδος χαλαρώσεις…για την αναπνοή. Έχουμε μια καλή προαίσθηση…και περιμένουμε την κοπέλα Μετά από λίγο εμφανίζετε μελαχρινή, αδύνατη με μακριά σγουρά μαλλιά. Κοιτάζει ο ένας τον άλλον, ξέρουμε την επόμενη κίνηση μας…σηκωνόμαστε και πληρώνουμε . Η υπηρεσία πολύ ευγενική, μας πηγαίνει στα δωμάτια…Εγώ μπαίνω στο δωμάτιο με το αστεράκι και ο πιο τυχερός φίλος μου σε εκείνο με την καρδούλα. Τα δωμάτια εξίσου καλά με τον υπόλοιπο χώρο, οπός έχει αναφερθεί και από αλλά σχόλια, θα ήταν περιττό να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες. Μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα την ρωτάω πως την λένε, μου άπαντα πολύ φιλικά, Χριστίνα και με πλησιάζει. Μου βάζει το προφυλακτικό και ξεκινάει την πίπα. Με απογείωσε τελείως, τέτοια καύλα δεν είχα ξανανιώσει… Η επόμενη στάση πισοκολλητό εκεί τα έδωσα όλα, το σώμα της τέλειο χωρίς κανένα περιττό ίχνος ήταν η απόλυτη ευχαρίστηση, το να χύσω ήταν θέμα λεπτών. Στο λίγο διάστημα προτού φύγει μου μίλησε για το site και ότι ποστάρει με το όνομα XRISTINA69. Μετά από την εμπειρία μας, τα σχολεία είναι κοινά με τον φύλο μου, το μόνο μειονέκτημα που της βρήκαμε ήταν ότι δεν έβγαζε το σουτιέν της. Κατά τα άλλα Χριστίνα είναι εγγύηση …. Μάθαμε ότι παίζει άλλη μια κοπέλα στο μαγαζί η Κατερίνα….αποφασίσαμε ότι πρέπει να την επισκεφτούμε…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2007
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού