Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεράκι και μιας και ο δρόμος μου με έφερε στο Βαρδάρη , και γνωρίζοντας οτί δουλεύει η Νταινα πήγα κατευθείαν συστημένος για να χαλαρώσω από την κουραστική μέρα που είχα.
Επέλεξα το απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ. μετά απο λίγο έρχεται η κοπέλα Ξεκινάει με χαδάκια μικρής διάρκειας και μετά από λιγό μου περναει την καπότα κάλτσα style , και αρχίζει μια καταπληκτική πίπα για αυτό πήγα άλλοστε !Γλώσσα τρελό ρούφηγμα του κεφαλιού ,χτύπημα στη γλώσσα , γλύψιμο γύρω γύρω όλου του κορμού του πεους , και στη συνέχεια άρχησε να επιταχύνει όλο και πιο πολυ σε ένα τρελό ρυθμό ...
Την σταματάω οπού ακολούθησε ιεραποστολικό για αρκετή ώρα, στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου αλλά επειδή έτσι δεν ένιωθα και πολλά , την σταμάτισα και την έστησα στα 4.

Το τέλος ήρθε με τσιμπούκι καθώς δεν είχα χορτάσει στον 1ο γύρο (της ανύψωσης)Γλώσσα

Στη συνέχεια μου έβγαλε την καπότα και μου τον σκούπισε προσεκτικά , και αφού μιλήσαμε λίγο με αποχαιρέτισε.

o χώρος μάλλον άνω του μετρίου για βαρδάρη όσον αφορά την καθαριότητα , το δωμάτιο μάλλον αρκετά μικρό και η τσατσά ιδιαίτερα ευγενική και καλοπροαίρετη Χαμόγελο

Να σημειωθεί πως η κοπέλα δεν βιαζόταν καθόλου αν και πήρα το απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ . Θα την χαρακτήριζα ως VFM !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
DOGBABY
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
2
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού